DOMAN

Forum, gdzie możesz pisać o problemach ścisle związanych z grą - solucje, porady, klawiszologie itp. Na tym forum _nie piszemy_ o problemach z uruchamianiem gier.

Moderator: GTW

Awatar użytkownika
crowley
Posty: 129
Rejestracja: 23 sie 2004, o 15:08
Lokalizacja: z Trzebnicy
Kontakt:

Post autor: crowley »

Wow a to ciekawe, ja nie miałem z tą grą prblemów na żadnym emulatorze (a korzystałem z kilku wersji WinUAE).
Awatar użytkownika
NoOne
Posty: 431
Rejestracja: 15 cze 2003, o 14:29
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: NoOne »

na emulatorze fellow czy winfellow gra niebedzie dzialac poprawnie
Odpalajta swe motóry, zakładajta ala skóry
Awatar użytkownika
crowley
Posty: 129
Rejestracja: 23 sie 2004, o 15:08
Lokalizacja: z Trzebnicy
Kontakt:

Post autor: crowley »

ale na Fellow PRAWIE NIC nie działa poprawnie :(
hitman

kombinacje ciosow

Post autor: hitman »

chlopaki pomozcie!!!!! w jaki sposob lapie sie gosci za fraki tak jak mialo to miejsce we Franko????
hitman

kombinacje ciosow

Post autor: hitman »

gdyby ktos z was moglby mi pomoc to podaje do siebie maila
r.stepniewski@hypermedia.pl
Awatar użytkownika
Łysy0800
Posty: 506
Rejestracja: 19 kwie 2004, o 12:03
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Łysy0800 »

Aby chytnąć kolesia z bliska trza tuż przy nim wcisnąć przód+fire, koleś będzie przez chwile ogłupiony, wtedy jeszcze raz sam fire- łapiesz go. A dalej musisz próbować jakieś kombinacje z fire.
Gość

Post autor: Gość »

następny kod do DOMANA to : jezuszabijaka

niepamiętam na co on jest, chyba na to, żeby karabin maszynowy był cały czas, od pierwszego wzięcia broni. Macie jakieś pytania odnośnie tej gry to piszcie-wiem o niej sporo :lol:
marczester

Post autor: marczester »

A ja propo domana chcialem powiedziec ciekawostke

kiedys jeszcze jak w to gralem na amidze lajtowo doszedlem sobie do lasu i prosi o 5 dyskietkie, no to mu ja wkladam i nagle na ekranie wielkimi napisami pojawia sie napis DYSK DUPA ... no to sie usmialem pare sekund mysle sobie "jakies jaja" a tu nic.. napis nie znika :P kumpel mi pozniej powiedzial ze to jakis blad czy wirus... nie pamietam dawno bylo i mi nagral jeszcze raz i wtedy dzialalo :)

a tak a propo faktycznie żyć jest baaaardzo dużo, mozna przejsc ta gre bez kodu, i propo karabinu to jest on tylko raz a nie ze sie pozniej zmienia w kusze, jest jedno razowego uzytku mozna tylko raz wziac kusze zeby byl z niej kałach pozniej musisz wziac inna bron.
marczester

Post autor: marczester »

sorki nie przeczytalem tego postu o kodzie na karabin maszynowy caly czas :P ale chodzilo mi o post wyzej.... Kurde wogule jakie pytania "jak sie kolesi chwyta" pograc chwile i sprobowac wszystkich kombinacji sam napisales ze tak jak we franko.. :D
Dominik 1990
Posty: 28
Rejestracja: 22 mar 2007, o 21:27

Post autor: Dominik 1990 »

a da sie zrobic zeby trupy nie znikaly ?
mysle ze trzeba tam cos poszperac
Awatar użytkownika
ZB
Posty: 481
Rejestracja: 11 maja 2005, o 02:48
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: ZB »

Dominik 1990 pisze:a da sie zrobic zeby trupy nie znikaly ?
mysle ze trzeba tam cos poszperac
zrob screenshota, wtedy nigdy niebeda ci znikaly. Albo napisz petycje do autorow - dlaczego.
"IT doesn´t born yet, because when IT born, it will be end of all what we know. IT is God, IT is Devil, IT is Unborn. It isn´t here yet, but seas become dry, newborns dying and land is controled by wave of hysteria and madness."
ODPOWIEDZ