Alfabet Śmierci - problem

Forum, gdzie możesz pisać o problemach ścisle związanych z grą - solucje, porady, klawiszologie itp. Na tym forum _nie piszemy_ o problemach z uruchamianiem gier.

Moderator: GTW

trox

Post autor: trox »

Jak zabić tą pielęgniarkę. Gadam z ordynatorem potem czuję senność i mnie zabija. Co tam trzeba zrobić?
Awatar użytkownika
BadMojo
Posty: 986
Rejestracja: 17 lis 2003, o 22:27
Lokalizacja: Łódź

Post autor: BadMojo »

O ile dobrze pamiętam sieknąć ją parasolem ;).

-----Edit-----

Dobrze pamiętałem - sprawdziłem w opisie który został umieszczony przez Fre stronę wcześniej.
AXE Capoeira!
Mackal
Posty: 56
Rejestracja: 26 cze 2004, o 22:35
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Mackal »

To był zabójczy moment.Heh.Ależ się wystraszyłem tej baby.Hehe.D
Amiga rządzi
malin
Posty: 5
Rejestracja: 28 mar 2005, o 19:11

Post autor: malin »

mam problem z Alfabetem Śmierci w wersji AGA. Otóz w opisie jest napisane - Ze skrzyzowania dróg skręć w lewo w stronę leśnej drogi. Idź do domku wróżki Quafrete Xang. No i tutaj mam problem - czy chodzi o to skrzyzowanie na którym stoi "Pies autorów"?? Po drugie - leśna dróżka jest na prawej stronie, a nie na lewej tak jak w opisie. Bohater mówi że nie wejdzie w tą drózke bo się boi itp.
Do tego monmentu robiłem wszystko zgodnie z opsiem zamieszczonym na ta forum i tylko w tym miejscu za nic nie moge dojsc do tej wrózki. Chyba ze nie chodzi o to skrzyzowanie z "Psem Autorów" czy o inne?? POMOCY!

Pozdro :D
a1200 - goła
asus deluxe pga 370,celeron433@546 :D,256 mb ram (kingston),geforce4 ti 4200 with voodoo, 80 gb HDD Seagate
robotERROR
Posty: 1
Rejestracja: 26 maja 2007, o 15:38

Post autor: robotERROR »

Nie pomogę Ci niestety. Co więcej, sam poproszę o pomoc.

Robię wszystko zgodnie z solucjami, a mimo to, po wsypaniu proszku do piwa masarza i tak ginę. Caaały czas. Skąd to się bierze? Czy może mieć tu znaczenie duża ilość guru przy ładowaniu gry?

Aha, gram w wersję AGA.
Awatar użytkownika
Bebokus pospolitus
Posty: 1410
Rejestracja: 6 sty 2005, o 17:26
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Bebokus pospolitus »

Dziwna sprawa bo nie miałem żadnego kłopotu z masażem,choć jak grałem na amidze dawno temu,nie dało się wsypać mu tego proszku.Na emulatorze przeszedłem gre właśnie w wersji AGA i nie było żadnych problemów.
http://www.retrostacja.org/ multi blog o grach :)
Awatar użytkownika
PH306
Posty: 86
Rejestracja: 20 paź 2007, o 10:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: PH306 »

Cześć

Właśnie mam ten sam problem w Alfabecie Śmierci.

Wsypuje proszek do piwa masaża, a on i tak mnie zabija.


Możecie mi pomóc ?
Gram w wersję AGA
pozdro!
ODPOWIEDZ