Problem z Elvirą!

Forum, gdzie możesz pisać o problemach ścisle związanych z grą - solucje, porady, klawiszologie itp. Na tym forum _nie piszemy_ o problemach z uruchamianiem gier.

Moderator: GTW

Awatar użytkownika
PH306
Posty: 86
Rejestracja: 20 paź 2007, o 10:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: PH306 »

Bebokus pospolitus pisze:Wreszcie dałem rade ,ale początek był fatalny ,ciągle zbierałem razy.
Zdobyłem już miecz i nie straszny mi już żaden drań.
Dzięki Borias !
To wejdź do piwnic i załatw tego potwora co wali kamieniem, zobaczymy czy dasz rady tym swoim mieczem :D

Kolejną osobą ciężką do zabicia będzie szef straży (ten niewidomy)

Grałem w tą grę ale nigdy nie udalo mi się jej przejść.

Dodam, też, że do dziś dnia boje się w nią grać :evil:
Awatar użytkownika
Bebokus pospolitus
Posty: 1410
Rejestracja: 6 sty 2005, o 17:26
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Bebokus pospolitus »

Hehe ,no rady nie dałem ,ślepego jeszcze bym zmógł ale nie mam na tyle systemu walki obcykanego.
http://www.retrostacja.org/ multi blog o grach :)
Awatar użytkownika
Borias
Posty: 322
Rejestracja: 16 lut 2004, o 15:14
Lokalizacja: From Hell

Post autor: Borias »

"Elvira" to gra, którą trzeba przechodzić z solucją. Dlaczego? Bo jak w jakieś miejsce włazisz niepotrzebnie to pojawiają się trudniejsi przeciwnicy - można to było poznać po kolorach wamsów "rycerzy" i trupów w katakumbach. Stwora z kamieniem nie pokonasz zwykłym żelazem, żeby mu dokopać potrzebujesz miecza Krzyżowca, kapitana straży też nie pokonasz tak sobie - do tego potrzebujesz odziać się w zbroję, ale żeby jej użyć i móc w niej się poruszać, potrzebujesz czaru (bodajże Monstera Pie), który przyrządzi ci Elvira w zamkowej kuchni. Mam skany solucji, map i składników do czarów z Computer Studio jakby co.
ASUS M4A77TD PRO, PhenomII X4 955, ASUS 285 1GB 512bit, 4GB RAM DDR3 Kingston 1,6GHz, HDD's 1TB/320GB, Sound Blaster X-Fi Xtreme Gamer, Tagan BZ 700W, w: NZXT Apollo.
A1200 Tower, Kick 3.1, Apollo 1240, 16 MB RAM, HDD 500 MB
ODPOWIEDZ