'skarb templariuszy' i 'sen'

Forum, gdzie możesz pisać o problemach ścisle związanych z grą - solucje, porady, klawiszologie itp. Na tym forum _nie piszemy_ o problemach z uruchamianiem gier.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
sisqo666
Posty: 3
Rejestracja: 25 lis 2003, o 19:28

'skarb templariuszy' i 'sen'

Post autor: sisqo666 »

mam problem z gra 'skarb templariuszy' - kiedy przechodze obok czegos co wyglada jak strach na wroble (za chata, w lesie) gra nagle sie konczy i wychodzi do okna wyjsciowego i za nic nie chce wrucic spowrotem. do gry 'sen' potrzebuje solucji, wiec jakby ktos mial to prosze podeslac ;)
ziele12
Posty: 1
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 09:24

gra

Post autor: ziele12 »

witam potrzebuej wlasnei gry skarb twmplariuszy jeslio bylby ktos łaskawy i przesłał by mi ta gre na meila był bym wdzięczny : meil zieleee8@wp.pl
Awatar użytkownika
biegu
Posty: 367
Rejestracja: 16 lut 2004, o 15:14
Lokalizacja: Tychy

Post autor: biegu »

Szukam gry Skarb Templariuszy, mam jedną wersje ale zacina mi się jak przechodze obok wróżbity w prawo. Jak ktoś ma to może do strefy zrzutu niech wrzóci albo na serwer. Dzieki z góry. Sorki, że nie ten dział, wpisałem w tym bo tu był ten sam problem.
Ostatnio zmieniony 28 maja 2008, o 14:40 przez biegu, łącznie zmieniany 1 raz.
Anthrox
Mistrz Mortal Kombat 2
Posty: 1247
Rejestracja: 19 sie 2005, o 17:14
Lokalizacja: woj. wielkopolskie ;)
Kontakt:

Post autor: Anthrox »

Fakt, potrzebna jest wersja bodajże grupy Wanted Team.
www.thecompany.pl -> zajrzyj, gdy emulator Amigi stanowi dla Ciebie czarną magię.
Awatar użytkownika
biegu
Posty: 367
Rejestracja: 16 lut 2004, o 15:14
Lokalizacja: Tychy

Post autor: biegu »

to ma ktoś "Skarb Templariuszy" grupy Wanted Team? albo wie ktoś gdzie można znaleść?
olesio
Posty: 757
Rejestracja: 26 gru 2003, o 20:57
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: olesio »

Ja mam cracked by Mystic, ta wersja była kiedyś jeszcze na amiga.elbi - link masz na PW.
Pozdrawiam: olesio

"Cel uświęca środki"
Awatar użytkownika
biegu
Posty: 367
Rejestracja: 16 lut 2004, o 15:14
Lokalizacja: Tychy

Post autor: biegu »

olesio pisze:Ja mam cracked by Mystic, ta wersja była kiedyś jeszcze na amiga.elbi - link masz na PW.
Dzieki bardzo ale niestety wlasnie tez mam cracked by mystic. Probowalem tego co mi wyslales ale tak samo jak moja wiesza się gdy chce przejść obok wróżbity w prawo.
olesio
Posty: 757
Rejestracja: 26 gru 2003, o 20:57
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: olesio »

Ja jeszcze dopiero będę grał, bo mam solucje z Secret Service - krótka to przepisałem.
A faktem jest, że jak próbowałem zainstalować pod Workbenchem na twardym dysku
to wyskoczył mi jakiś checksum error i pliki skopiowałem dalej ręcznie z adfów, więc
wysoce prawdopodbne, że jest to wersja uszkodzona. Może ktoś znajdzie tę by WT.
Pozdrawiam: olesio

"Cel uświęca środki"
ODPOWIEDZ