Pomocy w legionie

Forum, gdzie możesz pisać o problemach ścisle związanych z grą - solucje, porady, klawiszologie itp. Na tym forum _nie piszemy_ o problemach z uruchamianiem gier.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
zenek246
Posty: 3
Rejestracja: 25 paź 2003, o 16:25

Pomocy w legionie

Post autor: zenek246 »

potrzebuje skontaktować sie z kimś kto gra(ł) w gre legion moje gg to 3596233 pomocy
Awatar użytkownika
BadMojo
Posty: 986
Rejestracja: 17 lis 2003, o 22:27
Lokalizacja: Łódź

Post autor: BadMojo »

Hmmm swego czasu sporo pogrywałem w Legiona lecz gra ma masę bugów i jej przejście jest (chyba) niemożliwe...Po zdobyciu kilkunastu miast gra wieszała się notorycznie. Przybliż mi swój problem związany z tą gierką a będę wiedział czy mogę coś poradzić.
pozdrawiam
tkelo
Posty: 1
Rejestracja: 8 sty 2009, o 14:48

Re: Pomocy w legionie

Post autor: tkelo »

mam ten samproblem może ktoś pomóc??
Awatar użytkownika
Shoonay
Posty: 824
Rejestracja: 1 mar 2004, o 03:29
Kontakt:

Re:

Post autor: Shoonay »

BadMojo pisze:Hmmm swego czasu sporo pogrywałem w Legiona lecz gra ma masę bugów i jej przejście jest (chyba) niemożliwe...
Możliwe panie, możliwe... inna sprawa że nigdy nie miałem odpowiednich zodlności żeby pokonać pANA cHAOSU bez cheatów, ale to już pomińmy...
Jak się ostatnio dowiedziałem na PPA, istnieje sporo różnych wersji gry, szczególnie tych wymagających 2MB.
Sam na swojej A600 z 2MB Chip miałem oryginał, chyba jedną z pierwszych wersji gry kiedy wyszła na rynek, i muszę powiedzieć że 60% zawieszeń dotyczyło wychodzenia gry po wpisaniu kodu zabezpieczającego.
Wiem że w niektórych przypadkach mogłem się pomylić, ale autorzy chyba nie do końca sprawdzili czy zabezpieczenie wskazuje na dobrą literkę.
Reszta przypadków wykrzaczania się gry to "magazynowanie" questów.

Obaj z bratem graliśmy w to cudo miesiącami i... powiedzmy że to taki polski-swojski Morrowind ;)
Awatar użytkownika
Slesz
Posty: 1728
Rejestracja: 5 lut 2005, o 02:29
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Pomocy w legionie

Post autor: Slesz »

Na ppa była kiedyś wersja nie wymagająca kodów zabezpieczających, zdaje się że przygotowana (albo zatwierdzona) przez samego autora gry. Teraz jednak nie mogę jej znaleźć.

Za to mamy ciekawą alternatywę, która działa dość sprawnie i szybciej od emulacji:
http://www.legionpc.yoyo.pl/
Oczekiwanie na niebezpieczeństwo jest gorsze niż moment, gdy ono na człowieka spada.
Awatar użytkownika
Shoonay
Posty: 824
Rejestracja: 1 mar 2004, o 03:29
Kontakt:

Re: Pomocy w legionie

Post autor: Shoonay »

Slesz pisze:Na ppa była kiedyś wersja nie wymagająca kodów zabezpieczających, zdaje się że przygotowana (albo zatwierdzona) przez samego autora gry. Teraz jednak nie mogę jej znaleźć.
Rodzynki ---> Legion
Slesz pisze:Za to mamy ciekawą alternatywę, która działa dość sprawnie i szybciej od emulacji:
http://www.legionpc.yoyo.pl/
Rozmazana kupa pod SDL...
Awatar użytkownika
Bebokus pospolitus
Posty: 1410
Rejestracja: 6 sty 2005, o 17:26
Lokalizacja: Tychy

Re: Pomocy w legionie

Post autor: Bebokus pospolitus »

Fuck this waste ... prawdopodobnie nigdy nie zagramy w działającą wersje :)
http://www.retrostacja.org/ multi blog o grach :)
ODPOWIEDZ