SWOS

Forum, gdzie możesz pisać o problemach ścisle związanych z grą - solucje, porady, klawiszologie itp. Na tym forum _nie piszemy_ o problemach z uruchamianiem gier.

Moderator: GTW

Gość

Post autor: Gość »

WinUAE 0.9.92 używam, ale nie za bardzo wiem co to ma do rzeczy.
Mi gra się uruchamia bezproblemowo - dopiero gdy chcę zacząć już właściwy mecz to nie mogę kliknąć na start match - bo jest ciągle czerwony.
Założe się że trzeba coś tam zaznaczyć, dodać albo co i już będzie ok - ale ja nie wiem niestety co w tym menu co jest podany skład itd zrobić.
Awatar użytkownika
norbi
Moderator
Posty: 2017
Rejestracja: 2 lip 2003, o 15:36
Lokalizacja: Dolny Slask
Kontakt:

Post autor: norbi »

Ma to duze znaczenie. Bo okazuje sie ze Winuae jest bardziej kompatybilny z amigowymi gierkami niz np. Amiga z 040.
Mierzwus
Posty: 133
Rejestracja: 7 sie 2004, o 10:03
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Mierzwus »

a mnie się zdaje że drużyna którą wybrał zaznaczył ajko komputer więc jest na czerwono, od gracza jest niebieski lub zielony
geronimo12

Re: SWOS

Post autor: geronimo12 »

Zna ktoś z was może link do SWOSA na PC z Romanem Koseckim w Nantes. To był SWOS 96/97 bodajże ale na necie nie mogłem jakoś znaleźć nigdy. Jak już trafiałem taką wersję to buła ciut późniejsza i ani Koseckiego ani Legii w Lidze Mistrzów. Z góry dzięki jak ktoś wie coś o SWOSie z Koseckim.
endrju
Posty: 35
Rejestracja: 16 lut 2004, o 15:14
Lokalizacja: Kraków

Re: SWOS

Post autor: endrju »

Nie wiem czy to jeszcze aktualne ale Koseckiego w Nantes i Legie w LM masz w swosie 95/96
Awatar użytkownika
Bebokus pospolitus
Posty: 1410
Rejestracja: 6 sty 2005, o 17:26
Lokalizacja: Tychy

Re: SWOS

Post autor: Bebokus pospolitus »

yO

Grajac często w Sensible , czy to na amidze czy winuae , występował ni to błąd ni to niewiadomo co , mianowicie będąc w polu karnym przeciwnika , gdy mój piłkarz szarżuje już do bramki , nijak nie dało się oddać strzału. Co za tym idzie , taki delikwent wpada w łapy bramkarza ( częściej ) bądź przełazi przez niego .
Też tak macie ? Dodam że w takich sytuacjach zawsze duszę fire i nic .
http://www.retrostacja.org/ multi blog o grach :)
Awatar użytkownika
Sebiu
Posty: 46
Rejestracja: 22 lut 2005, o 02:28
Lokalizacja: Zduńska Wola

Re: SWOS

Post autor: Sebiu »

Ja mam SWOSa zainstalowanego na twardzielu przez WinUAE. Zauktalizowana Polska liga na rok 2008. :)

Jeśli chodzi o zawodników to kupowałem dwóch napastników o podwyższonym speed i ball control. Czyli FSC. Kupowałem też lepszego bramkarza. Tutaj jedynym miernikiem umiejętności jest niestety cena. Im droższy tym lepszy. I to było wszystko. Resztę zawodników z pola nie potrzebowałem zmieniać. Najczęściej grałem Widzewem a potem Ajaxem. Utrzymując taki skład zdobyłem 5 razy LM Widzewem podczas 6 sezonów. Dziś strzelam bramki z połowy boiska :P
To co najbardziej doceniam w tej grze to możliwość gry we większości lig na świecie oraz niesamowicie zróżnicowany poziom trudności, bo jak grasz z Juventusem to czujesz, że to już nie Raków CzestochOA :)
geronimo12 pisze:Zna ktoś z was może link do SWOSA na PC z Romanem Koseckim w Nantes. To był SWOS 96/97 bodajże ale na necie nie mogłem jakoś znaleźć nigdy. Jak już trafiałem taką wersję to buła ciut późniejsza i ani Koseckiego ani Legii w Lidze Mistrzów. Z góry dzięki jak ktoś wie coś o SWOSie z Koseckim.
endrju pisze:Nie wiem czy to jeszcze aktualne ale Koseckiego w Nantes i Legie w LM masz w swosie 95/96
Dokładnie. W sezonie 96/97 Legia nie występowała wogole w lidze mistrzów. Wtedy mistrzostwo i awans wywalczyła drużyna z Łodzi, a konkretnie Łódzki Widzew.
Awatar użytkownika
VeloN
Posty: 206
Rejestracja: 26 mar 2005, o 17:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: SWOS

Post autor: VeloN »

a ja mam pytanie jak strzelać bramki? bo jak ja naciskam Fire to podaję a ja chce strzelać:/
A500 Kick13 1MB Ram :)
Awatar użytkownika
Bebokus pospolitus
Posty: 1410
Rejestracja: 6 sty 2005, o 17:26
Lokalizacja: Tychy

Re: SWOS

Post autor: Bebokus pospolitus »

Mocniej naciśnij fire :)
http://www.retrostacja.org/ multi blog o grach :)
Awatar użytkownika
Sir_Lucas
Posty: 17
Rejestracja: 26 mar 2009, o 17:43

Re: SWOS

Post autor: Sir_Lucas »

VeloN pisze:a ja mam pytanie jak strzelać bramki? bo jak ja naciskam Fire to podaję a ja chce strzelać:/
Przytrzymaj dłużej FIRE, a potem spróbuj jeszcze skręcić joyem w lewo lub prawo to piłka się lekko podkręci ;)
Awatar użytkownika
VeloN
Posty: 206
Rejestracja: 26 mar 2005, o 17:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: SWOS

Post autor: VeloN »

dzięki spróbuje ;)
A500 Kick13 1MB Ram :)
jagus1989
Posty: 5
Rejestracja: 1 kwie 2010, o 21:10

Re: SWOS

Post autor: jagus1989 »

A ja mam pytanie z trochę innej beczki
Jak mozna zdobyć i po ilu sezonach pojawia sie propozycja kierowania reprezentacją?
Ja w SWOSA grałem na amidze grałem GKS katowice przez pare sezonów zdobyłem kilkakrotnie lige mistrzów i puchar uefa potem dostałem propozycje ze Szwecji i na tym poza krajowymi ofertami koniec męczyłem chyba 7 sezonów i nic sie nie pojawiało ciekawego
Awatar użytkownika
Bebokus pospolitus
Posty: 1410
Rejestracja: 6 sty 2005, o 17:26
Lokalizacja: Tychy

Re: SWOS

Post autor: Bebokus pospolitus »

Też nie wiem od czego to zależy. Ja prowadziłem Washington DC i miałem oferty z Lichtensteina :) Może dlatego, że wybrałem sobie taką narodowość.
http://www.retrostacja.org/ multi blog o grach :)
ODPOWIEDZ