Jetstrike AGA - źle złamana

Forum, gdzie możesz pisać o problemach ścisle związanych z grą - solucje, porady, klawiszologie itp. Na tym forum _nie piszemy_ o problemach z uruchamianiem gier.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
3DH

Jetstrike AGA - źle złamana

Post autor: 3DH »

Czy ktoś ma dobrą wersje? Mam cztery Jetstraiki, i w każdym jest to samo.

W dwunastej misji pyta się o kod. Naciskasz byle co i niby jest ok, ale nie do końca. Jak tylko skierujesz samolot w dół, stery zacinają się i wyskakuje napis "Die thieving scum !" :shock: . Po efektownym lądowaniu jest jeszcze napis "Buy the orginal". Fajne zabezpieczenie :) .

Szkoda, bo gra jest świetna.

---------------------------------------------
Cmdr. 3DH
Member HQ Elite Federation
PL Frontier: First Encounters Team
http://frontier.klasyka.do.pl
http://frontier.prv.pl
---------------------------------------------
Awatar użytkownika
Grzesiek
Posty: 229
Rejestracja: 25 sty 2005, o 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grzesiek »

Jeśli nie działa etap 12 to może wystarczy podać kod do następnego. Jeśli mnie pamięć nie myli to powinny być jakieś paswordy do tej gry. Ciekawe czy w następnych misjach też to się będzie powtarzało?
man and the beast go to the east
3DH

Post autor: 3DH »

Kody są, ale na ECS i CD32, nie AGA.

Poddaje się. Przeszukałem chyba wszystko, pisałem też do paru osób. Wszędzie jest tylko ta 'nie do końca złamana wersja'. Jedynie co zostało to oryginalny Jetstrike na A1200 z kodami(tymi zabezpieczającymi), lub z CD32(tylko że nie wiem jak działa na WinUAE). Dlaczego oryginalny? Bo na tym 'złamanym', pisanie kończy się po wciśnięciu jednego klawisza. Nigdzie nie widziałem tych gier.

Ludzie! Proszę! Jak ktoś ma jedną z tych wersji, niech da znać!
Hagis
Posty: 5
Rejestracja: 30 lip 2006, o 21:39

Post autor: Hagis »

Witam - nie wiem jak z aktualnoscia tego problemu - (brak tu konkretnych dat w postach ?!) ale jako ze Jetstrike jest moja najukochansza gra na Amige moge od siebie dodac ze gra sie doskonale na Winuae w wersje CD32. Zabezpieczenia chyba nie ma ale glowy nie dam bo akurat do 12 misji (na 2 wyspie?)nie doszedlem jescze na cd32 tylko na PC wiec bede badal.

Generalnie gra jest trudna i trzeba mistrzowsko opanwac kontrolsy oraz odpowiednio wczesniej niszczyc wyrzutnie rakiet, oraz odpowiednio dobierac bron i samolot.

Tak przy okazji odgrzebania watku to mam pytanie czy ktos wie w jaki sposob regulowac predkosc gry ?- jest taka opcja (po przycisnieciu kombinacji klawiszy multibutton+eject) jak game speed adjust mode. Jak dla mnie to odrobine za szybko to chodzi :) na DosBoxie moge sopbie podregulowac :)

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
norbi
Moderator
Posty: 2017
Rejestracja: 2 lip 2003, o 15:36
Lokalizacja: Dolny Slask
Kontakt:

Post autor: norbi »

Jak to nie ma dat w postach?
Wątek jest z przed 2 lat. ("Wysłany: 08-06-2005 18:48")

A moze po prostu ma byc tak szybko?
Hagis
Posty: 5
Rejestracja: 30 lip 2006, o 21:39

Post autor: Hagis »

hmm - na u u mnie pokazuje tylko np 08 cze 14:48 roku to juz nie za bardzo :)

Ale bajka - odgrzebalem to przy okazji moze sie czegos dowiem :)

edyta - dodalem sobie "y" w profilu :) teraz wszystko jasne .
Awatar użytkownika
Tomo
Posty: 26
Rejestracja: 1 lis 2005, o 12:32
Lokalizacja: Zebrzydowice / Poznań

Post autor: Tomo »

Z Jetstrike dyskietkowym sa problemy z kodem, a z tego co pamietam, to na CD32 nie bylo kodow (tylko w jednej misji wyskakiwal balonik, w ktory trzeba bylo wleciec samolotem by dostac kod do misji, ale nie byl on niepotrzebny, bo w wersji z CD32 nigdzie nie wpisuje sie kodow). Wersja CD32 nie posiada ograniczen, a co najlepsze, to co kilka poziomow mozna sobie zapisac gre w pamieci wewnetrznej. Jedyne, co moze odstraszyc w wersji z CD32, to kontrola - multum klawiszy trzeba naciskac niemal rownoczesnie :P (co innego jesli gra sie na padzie CD32).

Kiedys tez odpalalem wersje PC, to nawet na procku 386 gierka smigala o wiele za szybko. ( w powietrzu mozna bylo sie utrzymac kilka sekund).

Znajde plyty z Jetstrike, to postaram sie gdzies wrzucic obraz *.iso, zeby tylko za duzy nie byl :/
Hagis
Posty: 5
Rejestracja: 30 lip 2006, o 21:39

Post autor: Hagis »

Mam pytanko odnosnie wlasnei wspomnianego zapisywania gry ale w winuae. mam ustawiony
Obrazek
Shot at 2007-07-08

a mimo to po przejsciu pierwszej wyspy i wcisnieciu przycisku koloru - (akurat na klawiaturze numerycznej mam zbindowane) po ponownym uruchomieniu jak dam load i trzymam ten kolor to ni huhu
Awatar użytkownika
Tomo
Posty: 26
Rejestracja: 1 lis 2005, o 12:32
Lokalizacja: Zebrzydowice / Poznań

Post autor: Tomo »

Mam nadzieje, ze probujesz gre zapisac wtedy, gdy jestes o to proszony przez program ;)

z niektorymi wersjami WinUAE plik tej pamieci wewnetrznej nie chcial wspolpracowac (lub WinUAE nie potrafil go nawet stworzyc)

na wszelki wypadek masz sprawdzony plik FlashROM'a (sa na nim jakies save z Diggersów tylko)

http://www.box.net/shared/theaaydqpa
Hagis
Posty: 5
Rejestracja: 30 lip 2006, o 21:39

Post autor: Hagis »

Oczywiscie probuje zapisywac wtedy gdy trzeba :)

Dziekuje serdecznei za ten pliczek - bede badal.

Pozdrawiam
Hagis
ODPOWIEDZ