black crypt

Forum, gdzie możesz pisać o problemach ścisle związanych z grą - solucje, porady, klawiszologie itp. Na tym forum _nie piszemy_ o problemach z uruchamianiem gier.

Moderator: GTW

maqmaq

Post autor: maqmaq »

Popróbuj z ustawienami, kickstartem. Jakby nie pomogło jest demo konwersji bc na PC dotepne tutaj -->> http://www2.ravensoft.com/source/crypt.zip
maqmaq

Post autor: maqmaq »

Pomyłka! Demo na tylko 2 pierwsze levele, więc pozostaje Ci grzebać w ustawieniach. Może spróbuj zmienić wersje emulatora, albo sam emylator. Ja używam WinUAE.
hincolo
Posty: 23
Rejestracja: 15 lip 2005, o 08:42
Lokalizacja: Gniew

Post autor: hincolo »

A Ty z jakiej strony sciagnales Black Crypta? Czy nie byloby mozliwosci, zebys dal mi jakos swoj sejf juz po zejsciu na 6 level?
maqmaq

Post autor: maqmaq »

Słuchaj mam Black Crypta u kuzyniaka i to u niego gram, bo w domu rzadko bywam. Będę u niego jutro, może pojutrze, jak chcesz to skopiuje savedisk i prześlę Ci na poczte.
maqmaq

Post autor: maqmaq »

BC ściągnąłem stąd :)
hincolo
Posty: 23
Rejestracja: 15 lip 2005, o 08:42
Lokalizacja: Gniew

Post autor: hincolo »

Jakbys mogl sciagnac tego sejwa i przeslac mi na poczte, to bylbym niezmiernie wdzieczny. BARDZO
maqmaq

Post autor: maqmaq »

Podasz jakiegoś maila, czy mam do domu wysłać :D
hincolo
Posty: 23
Rejestracja: 15 lip 2005, o 08:42
Lokalizacja: Gniew

Post autor: hincolo »

sorki moj mejl to szymonh19@wp.pl. Dzieki!!!
maqmaq

Post autor: maqmaq »

hincolo - wczoraj gralem i sie wkurw** na tych złodziei i przestałem grać. Ale możemy zrobić inaczej. Jeżeli dobrze pamiętam na 6 level wchodzi się z 3. Jak masz sejw tuż przy drzwiach do 6 levelu wyślij mi go a ja wejde i zobaczymy czy sie uda. Co Ty na to?
LarvaExotech
Posty: 96
Rejestracja: 8 cze 2005, o 16:41

Post autor: LarvaExotech »

Ze złodziejami najlepiej tak: dajesz fighterowi 2 bronie, najlepsze jakie masz i ładujesz full czarów ofensywnych (polecam Fireball, Poison Cloud, Freeze, Chant of Orlin, Chaos). I kiedy tylko się pojawi walisz tymi co stoją z przodu i zużywasz na śmiecia wszystkie czary. Musisz to zrobić szybko, bo inaczej ci ... ucieknie! :D
chinol020

Post autor: chinol020 »

przepraszam ze nie na temat ale mam taki problem w grze black crypt jestem na 4 levelu i nie wiec co zrobic mam cos zrobic z buklakami z woda ale nie wiem co prosze pomozcie bo sam nic nie wymysle
LarvaExotech
Posty: 96
Rejestracja: 8 cze 2005, o 16:41

Post autor: LarvaExotech »

O ile mnie pamięć nie myli, trzeba nabrać wode z 4 fontann, kiedy to zrobisz wejść w teleport w centrum mapy i tam w otwory w ścianach postawić bukłaki. Spróbój każdy bukłak po koleji (ale pojedyńczo!).
hincolo
Posty: 23
Rejestracja: 15 lip 2005, o 08:42
Lokalizacja: Gniew

Post autor: hincolo »

Na tym poziomie znajduje sie duza komnata, gdzie sa na poczatku trzy zielone potwory wystajace z sufitu. Po ich unicestwieniu mozna zabrac sie za wlasciwa czesc. A mianowicie- szukaj dzwigni, ktore odsuwaja na pare sekund filary. Wsliznij sie za nie. Na tych terenach poszukaj czterech kluczy, ktorymi otworz drzwi na tym samym levelu, w jego gornej czesci. Bedziesz mial cztery buklaki, nastepnie, jak zostalo napisane, przechodzisz przez teleport i umieszczasz buklaki w alkowach. Uzyskujesz Eyes of True Sight, z ktorymi wracasz na trzeci poziom.
chinol020

Post autor: chinol020 »

udalo mi sie rozwiazac ten problem ale mam jeszcze jedno pytanie
(maqmaq dzieki za link do mapek) na tym czwartym levelu na 29, 2 jest ten glyph i nie wiem jak go przejsc wywalilem na niego wszystkie czary nawet healing prosze pomozcie
hincolo
Posty: 23
Rejestracja: 15 lip 2005, o 08:42
Lokalizacja: Gniew

Post autor: hincolo »

Na poziomie trzecim, w komnacie z niewidzialnymi dzdzownicami, po zdjeciu dwoch pol silowych w srodkowej czesci tej komnaty, znajdujesz rozne przydatne rzeczy (m. in. Red Key potrzebny na tym poziomie i wlasnie zwoj Remove Glyph-z nim wracasz na poziom 4 i usuwasz przeszkode).
ODPOWIEDZ