Pang

Forum, gdzie możesz pisać o problemach ścisle związanych z grą - solucje, porady, klawiszologie itp. Na tym forum _nie piszemy_ o problemach z uruchamianiem gier.

Moderator: GTW

Awatar użytkownika
Amigaz
Posty: 261
Rejestracja: 11 paź 2005, o 19:48
Lokalizacja: Szczecin

Pang

Post autor: Amigaz »

Czy komus kiedykolwiek udalo sie przejsc ta gre na Very Hard? Ja doszedlem maxymalnie do 42 lvl na tym poziomie. Mysle, ze warto poruszyc temat tej gry, bo jest to jedna z moich ulubionych gier na amige. Niezwykle grywalna i piekna graficznie oraz muzycznie. Piszcie wasze wyniki i spostrzezenia :)
AMIGA ROOLZ
GET BOINGED
Awatar użytkownika
Arekis
Posty: 1785
Rejestracja: 20 mar 2005, o 16:45
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Arekis »

Niezwykle grywalna i piekna graficznie oraz muzycznie
Jak większość Amigowych gierek :wink:
011001010110110101110101011011000110000101100011011010100110000100101110011011100110010101110100
%65%6D%75%6C%61%63%6A%61%2E%6E%65%74%00
145155165154141143152141056156145164
emulacja.net
Awatar użytkownika
Amigaz
Posty: 261
Rejestracja: 11 paź 2005, o 19:48
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Amigaz »

Arekis, to oczywiste, jednak ta jest niezmiernie grywalna :). Naprawde warto w to zagrac. Gra ta nie jest zbyt popularna, a jednak wymiata. Najlepsze jest to, ze na Amige sa same super tytuly, tak jak mowisz i ciezko wyroznic jakas konkretnie :) W kazdym razie polecam pograc w Panga
AMIGA ROOLZ
GET BOINGED
Kubal
Posty: 692
Rejestracja: 21 wrz 2005, o 14:28

Post autor: Kubal »

ściągnę tę grę i zobaczę ...
Awatar użytkownika
Jedi
Posty: 1572
Rejestracja: 9 lip 2004, o 17:47
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Post autor: Jedi »

Pamiętam kiedyś grałem w tą grę na jakimś automacie na Zielonej Szkole z kumplami ;) . Ciekawa gra, ciekawy pomysł i dobre wykonanie. Choć są lepsze gry od tej to ta nie jest taka zła, myślę że warto ściągnąć tą grę, choćby nawet po to żeby pograć przez kilka godzin. Dawno w tą grę nie grałem, więc chyba też sobie ściągnę ;) .
"Więc głowa do góry gdy dzień wstaje rano
Od tego są nogi by łazić na nich"

"Być czy mieć takie dwa pytania
Bliżej ku celom posiadania"

Kult - Komu bije dzwon
Anthrox
Mistrz Mortal Kombat 2
Posty: 1247
Rejestracja: 19 sie 2005, o 17:14
Lokalizacja: woj. wielkopolskie ;)
Kontakt:

Post autor: Anthrox »

Ja zagram wtedy, gdy bede mial pewnosc, ze w tej grze jest jakies zakonczenie - nie lubie na darmo grac ;)
www.thecompany.pl -> zajrzyj, gdy emulator Amigi stanowi dla Ciebie czarną magię.
Awatar użytkownika
kendziur
Posty: 442
Rejestracja: 4 lip 2005, o 22:11
Lokalizacja: Out Of The Silent Planet

Post autor: kendziur »

Anth, nie bądź another brick in the wall, ty grasz tylko że by zakończenie zobaczyć :/
Pupcia, rubcia, salcesonik!
Helou, belou, w dupę słonik!
Tatolokalizator!
Anthrox
Mistrz Mortal Kombat 2
Posty: 1247
Rejestracja: 19 sie 2005, o 17:14
Lokalizacja: woj. wielkopolskie ;)
Kontakt:

Post autor: Anthrox »

Jak mam dobry humor to lubię też grać w gry, gdzie tylko nabija się punkty. Ale na Amidze wolę gry, które mają zakończenie 8) . [size=0]Nie ma to jak popatrzeć na nagie tancerki, które... [/size]:mrgreen:
www.thecompany.pl -> zajrzyj, gdy emulator Amigi stanowi dla Ciebie czarną magię.
Awatar użytkownika
Slesz
Posty: 1728
Rejestracja: 5 lut 2005, o 02:29
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Slesz »

Jak dla mnie gdy gra jest fabularna to outro jest wspaniałym zwieńczeniem naszego trudu, nagrodą. Gdy w grze nie ma fabuły to jest to generalnie obojętne.

Jeśli nie ma outra (choćby jednago obrazka z napisem) po wielu godzinach trudu i długiej, przebytej drodze to jest to niewielki zawód. Gdybym przeszedł Another World i nie zobaczył tego co zobaczyłem, to gra nadal by mi się spodobała, ale brak zakończenia zostawiałby pewien niesmak.
Oczekiwanie na niebezpieczeństwo jest gorsze niż moment, gdy ono na człowieka spada.
Awatar użytkownika
Amigaz
Posty: 261
Rejestracja: 11 paź 2005, o 19:48
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Amigaz »

Pang ma zakonczenie, ale nie jakies fabulowe, ale animacyjka. Pozatym na koncu jest unikalna muzyczka inna niz title i podczas gry :)

A tak wogole, to dla mnie najtrudniejsza plansza w grze to druga antarktyda. Po prostu tam jest rzeznia :). Prawie raz tam bylem na very hard :)
AMIGA ROOLZ
GET BOINGED
Awatar użytkownika
kendziur
Posty: 442
Rejestracja: 4 lip 2005, o 22:11
Lokalizacja: Out Of The Silent Planet

Post autor: kendziur »

Sleszczu, zdradź nam ten sekret- CO zobaczyłeś?
Pupcia, rubcia, salcesonik!
Helou, belou, w dupę słonik!
Tatolokalizator!
Awatar użytkownika
Slesz
Posty: 1728
Rejestracja: 5 lut 2005, o 02:29
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Slesz »

@kendziur - mówię Ci, zobaczyłem PEŁEN ODLOT ;)
Oczekiwanie na niebezpieczeństwo jest gorsze niż moment, gdy ono na człowieka spada.
Awatar użytkownika
Mike
Posty: 23
Rejestracja: 16 lut 2004, o 15:14
Kontakt:

Post autor: Mike »

Zakończenie PANGa:
Obaj bohaterowie jadą samochodzikiem przez plażę, w tle zachód słońca, na dole napisy o tym, że masz się zachwycać tym pięknym widokiem, i że jadą po kolejne przygody - Pang 2? ;)
Press Fire to Start! :)
Awatar użytkownika
ZB
Posty: 481
Rejestracja: 11 maja 2005, o 02:48
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: ZB »

no jak juz ktos odkopal trupa to warto wspomniec ze to chyba jedyna udana Amigowa konwersa za automatow w pelnia oddajaca pierwowzor.
"IT doesn´t born yet, because when IT born, it will be end of all what we know. IT is God, IT is Devil, IT is Unborn. It isn´t here yet, but seas become dry, newborns dying and land is controled by wave of hysteria and madness."
Awatar użytkownika
Blod
Administrator
Posty: 1089
Rejestracja: 24 kwie 2003, o 13:49
Lokalizacja: Stolica

Post autor: Blod »

To jak już odgrzebujemy stare temat. ;-)
Wiedzieliście że są dwie wersje Pang? Pierwsza, którą znalazłem stosunkowo niedawno, nie różni się chyba niczym od wersji na inne platformy. Druga, w którą grałem od kiedy miałem Amigę (i chyba bardziej rozpowszechniona), to wersja bez dodatków w stylu pojawiającego się kraba czy nisko przelatujących ptaków.
|||||||||||||||||>--- [90%]
ODPOWIEDZ