ZA ŻELAZNĄ BRAMĄ-problemy z funduszami :/

Forum, gdzie możesz pisać o problemach ścisle związanych z grą - solucje, porady, klawiszologie itp. Na tym forum _nie piszemy_ o problemach z uruchamianiem gier.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Szoszo
Posty: 386
Rejestracja: 26 cze 2005, o 11:00
Lokalizacja: Bydgoszcz

ZA ŻELAZNĄ BRAMĄ-problemy z funduszami :/

Post autor: Szoszo »

w tej grze mam problem z kasa a mianowicie jak widac http://img72.imageshack.us/img72/8266/0398uu.jpg juz po 4 levelu nie moge kupic nawet zwyczajnego handguna a wogole to moge pomazyc o tych lepszych jak np laser gun.moze zna ktos jakis kod na nieskoncoznosc kasy albo jakis trick zeby jej nie braklo.szukalem na necie kodow ale na kase nie bylo :cry: .z góry dziekuje :)
"Na górze stojącej dumnie wśród innych zaśnieżonych gór, niczym w krainie wyśnionej przez elfa. W demonicznych pląsach wiatru, samotnie stał pazur szatana co Ardana zamkiem się zwał."
Awatar użytkownika
Atalante
Posty: 1582
Rejestracja: 17 sie 2004, o 21:55
Lokalizacja: Czaplinek

Post autor: Atalante »

Szoszo, sprawdź to co Ci wysłałem na maila. Jade zaraz do Szczecina więc do niedzieli nie będę miał dostępu do forum.
Amiga Rulez forever & nazawsze od now! Obrazek
Awatar użytkownika
Szoszo
Posty: 386
Rejestracja: 26 cze 2005, o 11:00
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Szoszo »

Atalante pisze:Szoszo, sprawdź to co Ci wysłałem na maila. Jade zaraz do Szczecina więc do niedzieli nie będę miał dostępu do forum.
jak narazie to nic nie doszlo :P .a co wyslales?
"Na górze stojącej dumnie wśród innych zaśnieżonych gór, niczym w krainie wyśnionej przez elfa. W demonicznych pląsach wiatru, samotnie stał pazur szatana co Ardana zamkiem się zwał."
Awatar użytkownika
Bebokus pospolitus
Posty: 1410
Rejestracja: 6 sty 2005, o 17:26
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Bebokus pospolitus »

Leninjestwieczny-to chyba dawało kase,ale nie jestem pewien :P Fakt że gra jest trudna,a nawet bardzo trudna.
http://www.retrostacja.org/ multi blog o grach :)
Awatar użytkownika
Szoszo
Posty: 386
Rejestracja: 26 cze 2005, o 11:00
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Szoszo »

Bebokus pospolitus pisze:Leninjestwieczny-to chyba dawało kase,ale nie jestem pewien :P Fakt że gra jest trudna,a nawet bardzo trudna.
Leninjestwieczny, to dawalo niesmiertelnosc chyba albo 100% hp podczas gry.Wlasnie wiem ze gra jest trudna ale jak by sie mialo laser guna to truda by nie byla :twisted: .Faktem jest to ze nigdy nie mialem laserguna ani tych lepszych to chociasz raz chcialbym postrzelac z tych broni :roll: .Moze znajdzie sie ktos kto pomoze spelnic moje marzenie :roll: :D
"Na górze stojącej dumnie wśród innych zaśnieżonych gór, niczym w krainie wyśnionej przez elfa. W demonicznych pląsach wiatru, samotnie stał pazur szatana co Ardana zamkiem się zwał."
Awatar użytkownika
Bebokus pospolitus
Posty: 1410
Rejestracja: 6 sty 2005, o 17:26
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Bebokus pospolitus »

Był trik na kase chyba,ale go nie znam.A może nie było?Sam już nie wiem :D Wiem że kasa jak się zabija przeciwników(chyba :D ).
http://www.retrostacja.org/ multi blog o grach :)
Awatar użytkownika
Szoszo
Posty: 386
Rejestracja: 26 cze 2005, o 11:00
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Szoszo »

Bebokus pospolitus pisze:Był trik na kase chyba,ale go nie znam.A może nie było?Sam już nie wiem :D Wiem że kasa jak się zabija przeciwników(chyba :D ).
w dalszych misjach trzeba miec czym ich zabijac :P.Ja wslasnie neiwiem czy byl kod na kase szukm i znalesc nie moge :roll: HELP
"Na górze stojącej dumnie wśród innych zaśnieżonych gór, niczym w krainie wyśnionej przez elfa. W demonicznych pląsach wiatru, samotnie stał pazur szatana co Ardana zamkiem się zwał."
Awatar użytkownika
Szoszo
Posty: 386
Rejestracja: 26 cze 2005, o 11:00
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Szoszo »

Bebokus pospolitus pisze:Był trik na kase chyba,ale go nie znam.A może nie było?Sam już nie wiem :D Wiem że kasa jak się zabija przeciwników(chyba :D ).
po dalekiej wedrowce przez kraine basniowych zamkow i smokow wreszcie odkrylem tajemnice jak zarobic kase.w Za zelazna Brama :P

Otoz nalezy zbierac przedmioty ktore sa na danym lvl (magazynki,helmy, pistolety) i chowac je do ekwipunku (nie trzymac w rekach bo znikaja!!) potem poprostu schandlowac dobra ktore podnieslismy i kasa sama sie pcha do raczek :roll: :) http://img218.imageshack.us/img218/9756/0137lg.jpg
"Na górze stojącej dumnie wśród innych zaśnieżonych gór, niczym w krainie wyśnionej przez elfa. W demonicznych pląsach wiatru, samotnie stał pazur szatana co Ardana zamkiem się zwał."
Pootas
Posty: 22
Rejestracja: 29 mar 2006, o 17:32
Lokalizacja: Piastów

Re: ZA ŻELAZNĄ BRAMĄ-problemy z funduszami :/

Post autor: Pootas »

Ewentualnie można też skombinować sobie wersję na rynek angielski czyli BEHIND IRON GATES-w pierwszym levelu na dzień dobry jest 9mm pistol,winchester shotgun i plasma bolt(chyba tak to się nazywa)...tylko że przeciwnicy też są odpowiednio ciężsi...
Awatar użytkownika
zeku
Posty: 292
Rejestracja: 16 sty 2006, o 10:53
Lokalizacja: Siedlce

Re: ZA ŻELAZNĄ BRAMĄ-problemy z funduszami :/

Post autor: zeku »

ojj stary pościk.. Szoszo przez 5 lat pewnie dal rade..
A500 1.3/2.05, 1.8MB SLOW, 5,25 Drive, FG24,
A500+ 2.04, AmigaOS 2.1/1.3, GVP HD8+ Series II 153MB, 1GB, CDRW, 1.5MB CHIP, 8MB FAST,
A600 1.3/2.05/3.1/3.5, ClassicWB68K, 2MB CHIP, 4MB FAST, 1,5MB SLOW, CF 4GB,
CDTV 2MB FAST,
CD32 + EUREKA COMMUNICATOR,
Pootas
Posty: 22
Rejestracja: 29 mar 2006, o 17:32
Lokalizacja: Piastów

Re: ZA ŻELAZNĄ BRAMĄ-problemy z funduszami :/

Post autor: Pootas »

Wiem.Pisałem dla następnych potomnych;)
ODPOWIEDZ