Test Drive 2

Forum, gdzie możesz pisać o problemach ścisle związanych z grą - solucje, porady, klawiszologie itp. Na tym forum _nie piszemy_ o problemach z uruchamianiem gier.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
kamilek1312

Test Drive 2

Post autor: kamilek1312 »

Jak zainstalować auto i trasy w test drive 2?
Awatar użytkownika
Aliens
Posty: 1331
Rejestracja: 9 lut 2005, o 21:34

Post autor: Aliens »

Gra składa się z 4 dyskietek. Pierwsza to systemowa ( uruchamiająca ).
Druga dyskietka ( td2 ) zawiera dodatkowy scenariusz - California Challenge Scenery oraz pięć samochodów. Ścieżką dostępu do scenariusza jest td2 : scenery, a do dodatkowych samochodów td2: car.
Na trzeciej jest zawarty tylko jeden scanariusz - European Challenge Scenery; ścieżka dostępu do euroscene.

Aby uzyskać możliwość wykorzystania dodatkowych dyskietek ( tj. drugiej i trzeciej ) należy w opcji INSTALL programu wpisać poprawne ścieżki dostępu.
Dodatkowe samochody umieszczane są w katalogu car, czyli ścieżką dostępu będzie "td2 :car ( lub df0 :car )
Ścieża dostępu do dodatkowych scenariuszy : td2 :scenery

No mam nadzieję, że zadziała.
Awatar użytkownika
kendziur
Posty: 442
Rejestracja: 4 lip 2005, o 22:11
Lokalizacja: Out Of The Silent Planet

Post autor: kendziur »

A nie da się odpali tych dyskietek bez instalki?
Amos
Posty: 1071
Rejestracja: 22 lip 2004, o 19:01
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: Amos »

instalujesz w grze
cuma67
Posty: 5
Rejestracja: 2 mar 2008, o 12:52

Post autor: cuma67 »

Aliens pisze:Gra składa się z 4 dyskietek. Pierwsza to systemowa ( uruchamiająca ).
Druga dyskietka ( td2 ) zawiera dodatkowy scenariusz - California Challenge Scenery oraz pięć samochodów. Ścieżką dostępu do scenariusza jest td2 : scenery, a do dodatkowych samochodów td2: car.
Na trzeciej jest zawarty tylko jeden scanariusz - European Challenge Scenery; ścieżka dostępu do euroscene.

Aby uzyskać możliwość wykorzystania dodatkowych dyskietek ( tj. drugiej i trzeciej ) należy w opcji INSTALL programu wpisać poprawne ścieżki dostępu.
Dodatkowe samochody umieszczane są w katalogu car, czyli ścieżką dostępu będzie "td2 :car ( lub df0 :car )
Ścieża dostępu do dodatkowych scenariuszy : td2 :scenery

No mam nadzieję, że zadziała.


mam ten sam problem napisz mi dokładnie jak to się robi ,moje dyski z dodatkami noszą nazwy:
cars.adf
td3cars.adf
Test Drive II - California Challenge (1989)(Accolade)[data disk].adf
Test Drive II - The Supercars (1989)(Accolade)[data disk].adf
Test Drive II - European Challenge (1990)(Accolade)[data disk].adf
Test Drive II - The Muscle Cars (1989)(Accolade)[data disk].adf
próbowałem z tym pierwszym plikiem cars wpisywałem w instal > Car Disk takie oto nazwy
td2(spacja i bez spacji):car ; td2 :cars ; df0 :car ; df: cars , także wszystko z końcówką adf
emulator rząda tej płyty ale jak zmieniam i wrzucam ją do wirtualnego napędu (F12) nie widzi jej
olesio
Posty: 757
Rejestracja: 26 gru 2003, o 20:57
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: olesio »

Niepotrzebnie natworzyłeś tyle postów - tworząc nowe wątki i dopisując jeszcze do
już instniejących. Najlepiej będzie jak ściągniesz system operacyjny i zainstalujesz na
twardym dysku wersję WHDLoad, która poprzez instalator sama kopiuje odpowiednie
pliki z samochodami i scenariami. Szczegółu masz w mojej odpowiedzi na Twoj inny
post w wątku na stronie: http://forum.emulacja.net/viewtopic.php?p=40021#40021
Pozdrawiam: olesio

"Cel uświęca środki"
cuma67
Posty: 5
Rejestracja: 2 mar 2008, o 12:52

Post autor: cuma67 »

dzięki wielkie, popróbuje i zobaczę czy mi się uda
ODPOWIEDZ