Kody do gier Amigowych [mozliwe, że było]

Forum, gdzie możesz pisać o problemach ścisle związanych z grą - solucje, porady, klawiszologie itp. Na tym forum _nie piszemy_ o problemach z uruchamianiem gier.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
AlaN
Posty: 524
Rejestracja: 21 wrz 2004, o 20:51
Lokalizacja: 52°30'N-17°00'E

Kody do gier Amigowych [mozliwe, że było]

Post autor: AlaN »

Co tu pisać, sami sprawdźcie ---> KODY
Pozdrawiam - AlaN
Amiga600 (KS-37.300 i 34.5), HD-1.2GB, karty S-RAM na PCMCIA
Anthrox
Mistrz Mortal Kombat 2
Posty: 1247
Rejestracja: 19 sie 2005, o 17:14
Lokalizacja: woj. wielkopolskie ;)
Kontakt:

Post autor: Anthrox »

Ja jak potrzebowałem kodu to lazlem na http://hol.abime.net/ :wink:
www.thecompany.pl -> zajrzyj, gdy emulator Amigi stanowi dla Ciebie czarną magię.
Awatar użytkownika
Jedi
Posty: 1572
Rejestracja: 9 lip 2004, o 17:47
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Post autor: Jedi »

A ja nie korzystam z kodów, bo wiem, że każdą grę da się przejść bez nich, bo co to za satysfakcja przejśc grę wpisując co poziom kod na przejście levelu ;) .
"Więc głowa do góry gdy dzień wstaje rano
Od tego są nogi by łazić na nich"

"Być czy mieć takie dwa pytania
Bliżej ku celom posiadania"

Kult - Komu bije dzwon
Awatar użytkownika
Szoszo
Posty: 386
Rejestracja: 26 cze 2005, o 11:00
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Szoszo »

To jak juz mowa o kodach to ma ktos może kody do Targhana bo nigdzie znaleść nie moge a gra trudna jest i jak prubuje przejść to GAME OVER non toper :cry:
"Na górze stojącej dumnie wśród innych zaśnieżonych gór, niczym w krainie wyśnionej przez elfa. W demonicznych pląsach wiatru, samotnie stał pazur szatana co Ardana zamkiem się zwał."
Awatar użytkownika
SDC
Posty: 209
Rejestracja: 7 lut 2005, o 00:49
Lokalizacja: Łask

Post autor: SDC »

1307 pomocy do gier na Amigę, może komuś posłużą pomocą (po angielsku) http://home.flash.net/~rayearle/
Łatwiej ubrać kobietę niż ją rozebrać.
OGame/Tibia fan.
Awatar użytkownika
Wolfer
Posty: 49
Rejestracja: 8 sty 2006, o 16:41
Lokalizacja: Turek

Post autor: Wolfer »

Ja dam tricki dla tych co lubią i grają w civilization. Przynajmniej na prawdziwej amidze działają. Więc tak:
:arrow: sposób na szybsze budowanie settlersem. Wydaj mu polecenie np ma zrobić irigację. Potem go odznacz i znów daj to samo polecenie. Po kilku razach masz już irigację. Zauważycie to że setllersa nie da się odznaczyć.
:arrow: Jak settlers porusza się po drodze i zostało mu ruchu 0.1, a chcecie iść dalej to wydajcie mu polecenie i odznaczcie go. Znowu macię 1.0 ruchu.
:arrow: Z jednostkami jest podobnie. Zostało ci mało ruchu, wchodzisz do miasta i bierzesz polecenie by czekała (sentry). Wchodzisz do miasta i klikasz na na nią. Znowu masz cały ruch.

Mam nadzieję że pomogłem :P
Anticipation of Death is Worse than Death Itself.
Shadow
Posty: 6
Rejestracja: 18 lip 2007, o 22:05
Lokalizacja: Wzieli się Kaczyńscy?

Post autor: Shadow »

A ja dam tricki dla tych co grają.W PANGA!

:arrow: Kiedy dojdziesz do planszy Ankor Watt graj do nocnej planszy Ankoru tam jest dużo bloczków do rozbicia i 2 kule kiedy już zostanie jedna mała kuleczka to rozbij wszystkie bloczki (NIE ZNISZCZ KULKI) z ostatniego bloczka wyleci życie teraz wpadnij w kulkę i tak rób ciągle to nabijesz mnóstwo punktów
:arrow: Kiedy masz ostatnie życie naciśnij przycisk myszy (Dołączy 2 gracz) wtedy zabij się. naciśnij f12 > Game & I/O Ports > Swap
Ports. Teraz zatwierdz i graj drugą postacią!
:arrow: Jak pojawi się mapa wyboru planszy (Działa na Medium i Easy) wpisz szybko "what a nice cheat" i wybierz planszę jaka chcesz!
Awatar użytkownika
Bebokus pospolitus
Posty: 1410
Rejestracja: 6 sty 2005, o 17:26
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Bebokus pospolitus »

hehhehe dobre :) a zna ktoś na nieskończoność żyć w Alien Breed:tower assault?Nigdzie takiego nie znalazłem a wersja z trainerem nie działa mi :?
http://www.retrostacja.org/ multi blog o grach :)
ODPOWIEDZ