Burntime

Forum, gdzie możesz pisać o problemach ścisle związanych z grą - solucje, porady, klawiszologie itp. Na tym forum _nie piszemy_ o problemach z uruchamianiem gier.

Moderator: GTW

Awatar użytkownika
biegu
Posty: 367
Rejestracja: 16 lut 2004, o 15:14
Lokalizacja: Tychy

Burntime

Post autor: biegu »

Czy ktoś grał w tą gre? Ściągnąłem ją sobie ostatnio z PPA i wydaje się być fajna, można by ją do Legion porównać (tylko dzieje się w innych czasach) Nie bardzo wiem jak w nią grać. Zbieram jakieś różne rzeczy i nie wiem do czego są one mi potrzebne np śrubki, kawałki drewna, metal. W inwentarzu gość ma mało miejsca i nie chciałbym sobie zaśmiecać go jakimiś gratami. Może poprostu te rzeczy przydaja sie jedynie w handlu wymiennym? Czy opłaca się na początku gry zatrudniać najemnika? bo wtedy na krócej starcza jedzenia. Czy jest wogóle gdzies opis jakis tej gry? bo chciałbym też statystyki poznać, bo nie wiem też czy lepiej używać noża czy wideł. Ogólnie nic nie wiem na temat tej gry i chciałbym się dowiedzieć jak grać aby przejść grę. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Wirus
Moderator
Posty: 1777
Rejestracja: 24 gru 2003, o 14:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Wirus »

w Googlach masz troszkę informacji o tej grze.
"Kiedy PC jest szybszy od amigi?
kiedy leci z mostu prosto do rzeki" ;)

Pinball Dreams - Rekordy
Awatar użytkownika
biegu
Posty: 367
Rejestracja: 16 lut 2004, o 15:14
Lokalizacja: Tychy

Post autor: biegu »

niestety na gogle nie znalazłem żadnych podpowiedzi na ten temat. Tylko były recenzje i takie bzdury czyli nic pomocnego. Jeśli ktos w to grał to proszę o pomoc.
Awatar użytkownika
aMifan_t13
Posty: 116
Rejestracja: 3 sty 2006, o 19:55
Lokalizacja: z kątowni

Post autor: aMifan_t13 »

Ciekawa gierka. Kiedyś czytałem jej opis w MA. To świat po wojnie nuklearnej, tak? Zawsze chciałem zagrać, ale jakoś mi tak umknęła :) Trzebaby naprawić ten niesamowity i skandaliczny błąd :oops:
"Ci, którzy się boją, umierają codziennie. Ci, którzy się nie boją, umierają tylko raz."

Giovanni Falcone, włoski sędzia śledczy, poległy w walce z mafią.
Awatar użytkownika
biegu
Posty: 367
Rejestracja: 16 lut 2004, o 15:14
Lokalizacja: Tychy

Post autor: biegu »

tak to świat po wojnie nuklearnej. Ja też wczesniej w nią nie grałem i teraz chce zagrać ale nie bardzo wiem co i jak, co z czym itp. No i gram 10 minut i bohater mi ginie.
Awatar użytkownika
norbi
Moderator
Posty: 2017
Rejestracja: 2 lip 2003, o 15:36
Lokalizacja: Dolny Slask
Kontakt:

Post autor: norbi »

Awatar użytkownika
biegu
Posty: 367
Rejestracja: 16 lut 2004, o 15:14
Lokalizacja: Tychy

Post autor: biegu »

dzięki Norbi, może to mi coś pomoże. Tylko mam chyba jakiś błąd bo jak się pytam najemnika o jego profesje, to pojawia sie puste pole (tak jakby tekstu brakło)
Awatar użytkownika
Wirus
Moderator
Posty: 1777
Rejestracja: 24 gru 2003, o 14:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Wirus »

Hmm, czy ty sprawdzałeś wogóle Google?

Strona, którą podał Ci norbi jest na pierwszej pozycji po wpisaniu hasła "burntime". Dlatego Ci o tym wcześniej napisałem.
"Kiedy PC jest szybszy od amigi?
kiedy leci z mostu prosto do rzeki" ;)

Pinball Dreams - Rekordy
Awatar użytkownika
biegu
Posty: 367
Rejestracja: 16 lut 2004, o 15:14
Lokalizacja: Tychy

Post autor: biegu »

no wlasnie sprawdzalem ale jak widać nie do końca :P ale i tak nie ma tam wszystkich odpowiedzi, bo i tak nie wiem jak zrobic zeby najemnik pozostawiony w miescie polowal , co zrobic z tymi roznymi dziwnymi rzeczami i jak to zrobic, bo podobno technicy potrafia to zrobic. Za glupi chyba jestem na ta gre, i dlatego mialem nadzieje ze ktos ja wczesniej połapał żeby mi coś wytłumaczyć.
HooooBix
Posty: 106
Rejestracja: 18 mar 2005, o 15:48

Post autor: HooooBix »

dobra ja w to troche grałem :
1.te "śmieci" typu kawałek drewna śrubki i tak dalej są bardzo przydatne ,zatrudnij sobie technicana do drużyny i próbuj zmontować coś z tych odpadkow ,wiem że można pułapke na szczury zmontować bo mi sie kiedyś udało i pompe wodną (podajże "broken pomp" i wąż taki zielony)
2. jak przejść gre :trzeba kontrolować ileś tam procent lokacji , można je kontrolować w sbosób taki że zatrudniasz najemnika i idziesz do lokacji gdzie ma zostać i musisz go tam zostawić ,najlepiej na początku zostawiać najemnika w lokacji gdzie jest przyrost wody albo jedzenia żebyś nie musiał mu co chwila donościć ,jeśli chcesz kontrolować miejsca gdzie jest trujący gaz musisz dac najemnikowi maske gazową (wogłole żeby przeszperać taką lokacje i nie zginąć maska gazowa sie przydaje)
żeby kontrolować miejsce w których jest promieniowanie musisz zkomplentować cały strój anty radiacyjny
3.która broń jest lepsza ? : w sumie nigdy nie widziałem jakiś statystyk broni ale widły są lepsze od noża a najleszą bronią jest shotgun tylko naboje szybko sie kończą :P
4.zkąd wziąć żarcie ?: są 4 sposoby o ile dobrze pamiętam :
-1.zabijać zmutowane psy - dają bardzo pożywną pałkę mięsa :P
-2.gdzieś był hyba sklep z rzarciem w ktoym w animacji koleś zjadał własne babole :D
-3.kupić od chandlarzy
-4.nie pamiętam dokładnie jak to sie robiło ale na mapie głownej jak klikłeś coś żeby uzyskać informacje o lokacji to tam pokazywało ci że naprzykład co 2 dni przybywają robaki w tej lokacji wtedy wystarczyło wejść na mape lokacji i przeszperać jaskinie czy tam budynki i znajdywałeś troche żarcia :D

4.nie wiem czy dobrze pamiętam ale hyba opłacało sie mutanty zabijać żeby zyskać reputacje albo doświadczenie

jak bedziesz miał jeszcze jakieś pytania to pisz (nie wiem jak szybko odpowiem bo dopiero w poniedziałek bede miał neta)
May The Force Be With You :P
Awatar użytkownika
biegu
Posty: 367
Rejestracja: 16 lut 2004, o 15:14
Lokalizacja: Tychy

Post autor: biegu »

dzięki ;] a jak to zrobic zeby technik mi cos zbudowal z tych smieci?
HooooBix
Posty: 106
Rejestracja: 18 mar 2005, o 15:48

Post autor: HooooBix »

hmm daj śmieći technikowi te z których chcesz coś zmontować i poklikaj na nie prawym albo coś (nie pamiętam jak to sie robiło) jak ci sie uda to powie że nic nie może z tego zmontować albo że brakuje jeszcze jakiejś części albo zmontuje coś
May The Force Be With You :P
Awatar użytkownika
biegu
Posty: 367
Rejestracja: 16 lut 2004, o 15:14
Lokalizacja: Tychy

Post autor: biegu »

wkurza mnie ta gra :D gram pare minut i juz bohater umiera. nie mam jakiejs strategi zeby przezyc. W Legion jak gram to tak samo chwila grania i legion ginie z głodu ;p jak mnie najdzie wena to cos pokombinuje. Dzięki pozdrawiam
HooooBix
Posty: 106
Rejestracja: 18 mar 2005, o 15:48

Post autor: HooooBix »

w burmtime najważniejsze jest żarcie i woda jak masz 4 osoby w drużynie to już na serio ciężko ją utrzymać ,zresztą ja też nigdy tego nie przeszedłem :P zawsze ginąłem z braku wody albo żarcia
May The Force Be With You :P
Awatar użytkownika
biegu
Posty: 367
Rejestracja: 16 lut 2004, o 15:14
Lokalizacja: Tychy

Post autor: biegu »

no właśnie bo nie umiem opracować strategi takiej żeby mi tego żarcia nie brakło. Ciężka sprawa. Mimo wszystko gra bardzo ciekawa.
ODPOWIEDZ