Cannon Fodder

Forum, gdzie możesz pisać o problemach ścisle związanych z grą - solucje, porady, klawiszologie itp. Na tym forum _nie piszemy_ o problemach z uruchamianiem gier.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
7diablo7
Posty: 2
Rejestracja: 24 maja 2007, o 19:11

Cannon Fodder

Post autor: 7diablo7 »

Mój problem polega na tym że nie wiem co zrobić w 4 części 8 misji. Misja ta nazywa się jeep jump. I za każdym razem jak skacze tym autem to ono przy zetknięciem z ziemią wybucha.
Awatar użytkownika
ZB
Posty: 481
Rejestracja: 11 maja 2005, o 02:48
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: ZB »

Musisz spasc samochodem do wody w miejscu gdzie jest pod skarpa (obok domkow cywili).
"IT doesn´t born yet, because when IT born, it will be end of all what we know. IT is God, IT is Devil, IT is Unborn. It isn´t here yet, but seas become dry, newborns dying and land is controled by wave of hysteria and madness."
Awatar użytkownika
AlaN
Posty: 524
Rejestracja: 21 wrz 2004, o 20:51
Lokalizacja: 52°30'N-17°00'E

Post autor: AlaN »

...pamiętaj tylko, żeby "wysiąść" z samochodu który wpadł do wody, zanim ten pójdzie całkowicie na dno - bo wtedy potopisz wszystkich żołnierzy :)
Pozdrawiam - AlaN
Amiga600 (KS-37.300 i 34.5), HD-1.2GB, karty S-RAM na PCMCIA
KwiateK
Posty: 78
Rejestracja: 20 sty 2005, o 13:24
Lokalizacja: Zagóry

Post autor: KwiateK »

Sporo ludzi ma problem z tym etapem. Przeglądałem ostatnio Secret Service nr 5/94 i tam jeden z czytelników miał taki sam problem.
AmigA 4ever
Mykundo
Posty: 3
Rejestracja: 2 cze 2007, o 10:12

18 misja

Post autor: Mykundo »

Mam problem z 6 fazą "The doors" 18 misji. Co tam trzeba po kolei zrobić proszę o pomoc.
Awatar użytkownika
synworet
Posty: 69
Rejestracja: 28 wrz 2004, o 13:53
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Post autor: synworet »

za jedną z bram na końcu jest śmigłowiec, brać nie pytać i wygrywać
ODPOWIEDZ