Fire Force

Forum, gdzie możesz pisać o problemach ścisle związanych z grą - solucje, porady, klawiszologie itp. Na tym forum _nie piszemy_ o problemach z uruchamianiem gier.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
POLO
Posty: 8
Rejestracja: 6 cze 2007, o 15:48

Fire Force

Post autor: POLO »

Witam
Znalazłem te forum przypadkowo i mam pytanie może kotś z was mi pomoże
Znam tą grę ponad 10 lat grałem w nią dzisiątki razy i ,,do diabła" niech mi ktoś powie jak zdobyć Medal Honoru w tej grze bo mi sie nie udało przez tyle lat (zdobyłem 12 Navy Cross) ale tego na szyji nigdy . zdobył ktoś z was?.
Awatar użytkownika
Bebokus pospolitus
Posty: 1410
Rejestracja: 6 sty 2005, o 17:26
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Bebokus pospolitus »

Ten medal jest zarezerwowany tylko dla niejakiego Tadiny(chyba taki pseudo ma),prawdziwy weteran :wink:
http://www.retrostacja.org/ multi blog o grach :)
Arachnid
Posty: 151
Rejestracja: 18 wrz 2004, o 16:28
Lokalizacja: Mars

Post autor: Arachnid »

Swego czasu zdobylem ten medal. Kazda misje trzeba przejsc na max ilosc %. Bez kodow chyba nie bylo to mozliwe (zbyt malo ladunkow wybuchowych na niektore misje)
Awatar użytkownika
biegu
Posty: 367
Rejestracja: 16 lut 2004, o 15:14
Lokalizacja: Tychy

Post autor: biegu »

a od czego te procenty zależą? bo ja już kombinowalem na różne sposoby np wysadzalem wszystko w powietrze, zabijałem wszystkich, a i tak nie mialem 100%, innym razem gralem tą samą misje i po prostu jak najszybciej ją przeszedłem bez zbędnych ceregieli i też miałem dość dużo procent. O co chodzi?
Arachnid
Posty: 151
Rejestracja: 18 wrz 2004, o 16:28
Lokalizacja: Mars

Post autor: Arachnid »

Nie w kazdej misji da sie zdobyc 100%. W jednej czy dwoch dalo sie zdobyc ponad 100% takze nie bralbym tego tak bardzo pod uwage. Wydaje mi sie ze trzeba po prostu stosowac sie dokladnie do celow misji. Sam nie wiem za to te % sa.
Ale tez sa takie misje jak np 4 gdzie trzeba zrobic wszystko po cichu. Nie mozna pozwolic nawet 1 przeciwnikowi nas zobaczyc i uwolnic wszystkich wiezniow.
Jakies % sie tez dostawalo za przyspieszenie czasu chyba ( w sensie zakonczenie misji po nacisnieciu help przed czasem).
POLO
Posty: 8
Rejestracja: 6 cze 2007, o 15:48

Post autor: POLO »

Dzięki za porade ostatnio se zagrałęm znów i w 3 pakiecie misji
(misja z 6 więżniami) wykonałem cel 148% i znó mi dali NAVY Cross - szlak trafia mnie

A tak przy okazji jakie są kody do gry i jak sie je aktywuje i na co są te kody
Mierzwus
Posty: 133
Rejestracja: 7 sie 2004, o 10:03
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Mierzwus »

nie masz co marzyc o tym medalu ;] ten Tadina ma po to ten medal bys nalogowo w to gral probujac zdobyc ten medal ;]
wg. nawet 150% nie daloby tego medalu :{
Awatar użytkownika
biegu
Posty: 367
Rejestracja: 16 lut 2004, o 15:14
Lokalizacja: Tychy

Post autor: biegu »

czyli nic lepszego od navy cross nie da sie zdobyc? ja czasem wolalem zagrac na odpierdziel zeby dostac tez jakis inny medal bo to tak nieciekawie wyglada jak same te gwiazdy mam zdobyte.
ODPOWIEDZ