Space Crusade

Forum, gdzie możesz pisać o problemach ścisle związanych z grą - solucje, porady, klawiszologie itp. Na tym forum _nie piszemy_ o problemach z uruchamianiem gier.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
POLO
Posty: 8
Rejestracja: 6 cze 2007, o 15:48

Space Crusade

Post autor: POLO »

Witam
Bardzo lubiłem grać w Space Crusade na amidze, fajna gra itp.
Jedank jakiś dłuższy czas temu natknołem się na fotki tej gry ale wyglądała jakoś inaczej inne barwy, kolory plansz, stwory.
Pytam Was czy są inne rodzaje tej gry (części) i skąd by można ściągnąć te nowe rodzaje (plik adf)
olesio
Posty: 757
Rejestracja: 26 gru 2003, o 20:57
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: olesio »

Być może chodzi Ci o Space Crusade: The Voyage Beyond
Wystarczyło sprawdzić na planetemu mając link z regulaminu.
Pozdrawiam: olesio

"Cel uświęca środki"
POLO
Posty: 8
Rejestracja: 6 cze 2007, o 15:48

Post autor: POLO »

Co do Space Crusade może masz racje dziś szukałem i ta gra też jest na Atari i Commodore c64 co mnie zdziwiło ale interesuje mnie na amigę.
Gdzieś znalazłem Space Crusade: The Voyage Beyond plik adf jak uruchomiłem nie widze różnicy wygląda jak stara Space Crusade.
Jakie są różnice może ktoś grał w to?

I też natknołem się na plik adf Space Crusade Expansion ale nie dziąła albo coś zle robie
Prosze o rady
POLO
Posty: 8
Rejestracja: 6 cze 2007, o 15:48

Post autor: POLO »

POLO pisze:Co do Space Crusade, dziś szukałem i ta gra też jest na Atari i Commodore c64 co mnie zdziwiło ale interesuje mnie na amigę.
Gdzieś znalazłem Space Crusade: The Voyage Beyond plik adf jak uruchomiłem nie widze różnicy wygląda jak stara Space Crusade.
Jakie są różnice może ktoś grał w to?

I też natknołem się na plik adf Space Crusade Expansion ale nie dziąła albo coś zle robie
Prosze o rady
Mam 2 dyski z gry Space Crusade
2 dyski Space Crusade: The Voyage Beyond
1 dysk Space Crusade Expansion
Próbowałem na różne sposoby jak coś moge posłać mejlem.
Mierzwus
Posty: 133
Rejestracja: 7 sie 2004, o 10:03
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Mierzwus »

to skoro juz jest temat o SC to powiedzcie mi jakiej konfiguracji winuae uzywacie zeby w to grac? caly czas po wyborze jezyka gra mi sie wiesza a sciagalem rozne wersje i to jest.

---EDIT---

problem rozwiazany: konfiguracja powinna byc standardowa zaraz po odpaleniu winuae bez zadnych zmian :} ale cos nie moge zrobic save'a za pomoca normalnej dyskietki emulatora (wogole nie formatuje)
i przy okazji moze mi ktos wyslac na maila dyskietke z dodatkiem? (moja ma jakiegos fatal errora)
Mierzwus@gmail.com
z gory dzieki
ODPOWIEDZ