Mortal Kombat 1 i A500 1 MB

Forum, gdzie możesz pisać o problemach ścisle związanych z grą - solucje, porady, klawiszologie itp. Na tym forum _nie piszemy_ o problemach z uruchamianiem gier.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
VeloN
Posty: 206
Rejestracja: 26 mar 2005, o 17:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Mortal Kombat 1 i A500 1 MB

Post autor: VeloN »

Witam;) Narescie mam swoją naprawioną Amigę 500 i wreszcie mogę pograć sobie na prawdziwej amidze :) a to wszystko dzięki użytkownikowi Pyzio ale mam jeden problem zgrałem przez Amigę Explorer Mortal kombat 1 z tej strony i gra mi sie psuje np jak ładuje mi walke tam np. Scorpion i Sonia to mam czarny ekran i gra muzyka gra prosi o dysk choć wcale nie wyskakuje mi nic na ekranie potem jak zmienie dysk ponownie ładuje walkę i sie znowu psuje obraz w końcu ta kolumna z zawodnikami znika i jest walka :) wszystko pięknie ładnie po zakończonej walce ładuje walke z następnym przeciwnikiem lecz mam czarny ekran nie gra muzyka ani nic więc chyba gra się wiesza :cry: czy może mi ktoś pomóc :?: :?: :?: mam 1MB Ram :D wiem że gra napewno chodzi na Amidze 500 bo grałem z tatą 10 lat temu na tej samej amidze zanim mi sie zepsuła ;) z góry dzięki za pomoc :D
A500 Kick13 1MB Ram :)
Awatar użytkownika
Bebokus pospolitus
Posty: 1410
Rejestracja: 6 sty 2005, o 17:26
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Bebokus pospolitus »

Gdy gra niby się wiesza zmień dysk(ja tak miałem na orginalnej i emulowanej amidze),powinno pójść. :)
http://www.retrostacja.org/ multi blog o grach :)
mareckuss
Posty: 24
Rejestracja: 12 sie 2005, o 15:16
Lokalizacja: wlkp

Post autor: mareckuss »

O ile mi dobrze wiadomo, MK1 do pełnego funkcjonowania wymaga 1,5Mb ram, przy standardowymm 1 mega wiesza się przy walce z komputerem, bodajże po 1 rundzie.
Awatar użytkownika
ZB
Posty: 481
Rejestracja: 11 maja 2005, o 02:48
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: ZB »

mareckuss pisze:O ile mi dobrze wiadomo, MK1 do pełnego funkcjonowania wymaga 1,5Mb ram, przy standardowymm 1 mega wiesza się przy walce z komputerem, bodajże po 1 rundzie.
ale gra dziala jesli mamy druga stacje albo jak wspomnial bebokus zmieniamy w odpowiednim momencie dyskietke i gra idzie dalej (sam tak robilem na A600 z 1MB).
"IT doesn´t born yet, because when IT born, it will be end of all what we know. IT is God, IT is Devil, IT is Unborn. It isn´t here yet, but seas become dry, newborns dying and land is controled by wave of hysteria and madness."
ODPOWIEDZ