Gunship 2000 o co chodzi?

Forum, gdzie możesz pisać o problemach ścisle związanych z grą - solucje, porady, klawiszologie itp. Na tym forum _nie piszemy_ o problemach z uruchamianiem gier.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Mierzwus
Posty: 133
Rejestracja: 7 sie 2004, o 10:03
Lokalizacja: Bytom

Gunship 2000 o co chodzi?

Post autor: Mierzwus »

grywałem już nie raz w tą gre i do dnia dzisiejszego nie wiem jak zdobyć lepszy medal lub co ważniejsze awansować :} przechodze i przechodze każdą misje, chopper prawie że na złom się nadaje. Primary i Secondary objective zawsze wykonuje a mimo to nic. moze jakaś rada? xD chciałbym mieć swój własny team
offca666
Posty: 25
Rejestracja: 5 cze 2006, o 16:37
Lokalizacja: Żory

Post autor: offca666 »

Ja tam nie wiem, ja najczęściej już po trzeciej misji mam team. Spróbuj oprócz Primary i Secondary rozwalać też inne rupiecie i nie dawać się trafiać.
Mierzwus
Posty: 133
Rejestracja: 7 sie 2004, o 10:03
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Mierzwus »

a własnie co do unikania rakiet to co i kiedy używać ? (chodzi o chaff i flares jak i również włączać zakłócanie)
Awatar użytkownika
ZB
Posty: 481
Rejestracja: 11 maja 2005, o 02:48
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: ZB »

chaff to paski foli ktore nalezy wystrzeliwac przed pociskami nakierowywanymi radarem . Natomiast flary przed pocikami nakierowywanymi na cieplo. Z tego co pamietam to co-pilot odpala odpowiednie ladunki jesli zblizala sie rakieta i chyba gada tez jakiego rodzaju pocisk nas namierzyl, czy tez naradarze bylo pokazane, ale dokladnie niepamietam.

ps. nalezy zawsze konczyc misje w niewicej niz pol godziny.
"IT doesn´t born yet, because when IT born, it will be end of all what we know. IT is God, IT is Devil, IT is Unborn. It isn´t here yet, but seas become dry, newborns dying and land is controled by wave of hysteria and madness."
Mierzwus
Posty: 133
Rejestracja: 7 sie 2004, o 10:03
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Mierzwus »

ponizej 30 min to wtedy jest medal gwarantowany :} a ile bym musial misji jeszcze wykonac by miec awans i wlasny team? :} juz mam 4 medale najnizszej kategorii (wyzsze niz purple heart a nizszej niz bronze star)

-=Edit by Wirus=-
Usunąłem duplikat postu.
Awatar użytkownika
ZB
Posty: 481
Rejestracja: 11 maja 2005, o 02:48
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: ZB »

Po kliku(dziesieciu) misjach zawsze dostajesz propozycje dowodzenia grupa, mozesz tez odrzucic propozycje i zostac przy misjach solo ale jaki to sens.
"IT doesn´t born yet, because when IT born, it will be end of all what we know. IT is God, IT is Devil, IT is Unborn. It isn´t here yet, but seas become dry, newborns dying and land is controled by wave of hysteria and madness."
Mierzwus
Posty: 133
Rejestracja: 7 sie 2004, o 10:03
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Mierzwus »

no i w koncu sie udalo :lol: tyle ze jak teraz daje "wlasne wyposazenie" teamowi to nie moge dac begin (chodzi rowniez o nazwe india czy charlie) i musze na standardowych jechac xD

btw warto grac flight czy campaign ? :}

--edit--
no i sie pojawil nowy problem xD nie potrafie wystrzelic rakiet z wew. strony comanche'a
Awatar użytkownika
ZB
Posty: 481
Rejestracja: 11 maja 2005, o 02:48
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: ZB »

Kazdemu z ekipy mozna indywidualnie przypisywac maszyne jak i uzbrojenie z czego sekcja heavy to chlopcy od brudnej roboty natomiast light to "tylna" ekipa od desantu, zrzutu, ratunku etc. (zalezne od misji) W comanch'u musisz najpierw otworzyc klapy z pociskami (bodajze).
"IT doesn´t born yet, because when IT born, it will be end of all what we know. IT is God, IT is Devil, IT is Unborn. It isn´t here yet, but seas become dry, newborns dying and land is controled by wave of hysteria and madness."
Mierzwus
Posty: 133
Rejestracja: 7 sie 2004, o 10:03
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Mierzwus »

dzieki, nareszcie wiem o co w tej grze chodzi xD
Awatar użytkownika
Xerwer
Posty: 149
Rejestracja: 19 paź 2005, o 21:55
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Xerwer »

Witam, przy okazji mam coś dla leniwych lubiących sobie po prostu polatać.
Nieco „podrasowałem” plik roster.dat - tablica na której wybieramy pilota (domyślnie wszyscy piloci zdaje się nie żyją) – jest uzupełniona tak, że wszyscy piloci są aktywni i to w stopniu kapitana co umożliwia wybranie np. Apache Longbow, lepszych rakiet itp.
Co więcej poza jednym wszyscy są z zerowym stanem misji czyli gramy od początku (w łatwiejsze misje)

Chce ktoś? -- plik jest >>TU<<
ODPOWIEDZ