Solucja do Ambermoon

Forum, gdzie możesz pisać o problemach ścisle związanych z grą - solucje, porady, klawiszologie itp. Na tym forum _nie piszemy_ o problemach z uruchamianiem gier.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dashi
Posty: 9
Rejestracja: 16 sty 2008, o 18:36
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Solucja do Ambermoon

Post autor: Dashi »

Witam. Czy ktoś posiada solucję do Ambermoon albo choćby wersję PL tej gy, ponieważ zaciąłem się nie wiem co mam dalej robić :/
Awatar użytkownika
ZB
Posty: 481
Rejestracja: 11 maja 2005, o 02:48
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: ZB »

Powiedz gdzie to moze uda nam sie pomoc.

Wersji PL niema i nie bedzie no chyba ze wszystko jeszcze przed toba.
"IT doesn´t born yet, because when IT born, it will be end of all what we know. IT is God, IT is Devil, IT is Unborn. It isn´t here yet, but seas become dry, newborns dying and land is controled by wave of hysteria and madness."
Awatar użytkownika
Dashi
Posty: 9
Rejestracja: 16 sty 2008, o 18:36
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Post autor: Dashi »

No jestem w tym miejscu co trzeba było tą Sansire (czy jakoś tak) pokonać, tyle że nie mam klucza do tych drzwi i nie wiem czy coś przeoczyłem czy po prostu mam klucz, tyle że nie da się go włożyć, ponieważ to błąd w grze (bo coś tam o tym słyszałem), ale chyba go po prostu nie mam :/
Awatar użytkownika
ZB
Posty: 481
Rejestracja: 11 maja 2005, o 02:48
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: ZB »

Dashi pisze:ponieważ to błąd w grze (bo coś tam o tym słyszałem), ale chyba go po prostu nie mam :/
blad w grze wystepuje jedynie tylko przy drzwiach w wiezy luminora (tam gdzie odnajdujemy Valdyna) w wersji ang i trzeba podminiec na chwile plik z niemieckiej wersji. Musiales gdzies przeoczyc klucyk do drzwi albo przedmiot niezbedny do ich otwarcia.
"IT doesn´t born yet, because when IT born, it will be end of all what we know. IT is God, IT is Devil, IT is Unborn. It isn´t here yet, but seas become dry, newborns dying and land is controled by wave of hysteria and madness."
Awatar użytkownika
adrianszyd
Posty: 51
Rejestracja: 27 gru 2007, o 15:29

Post autor: adrianszyd »

Ja mam w ACS'ie 5/2000 jakies porady+solucja. Moge wrzucic skany :)
Awatar użytkownika
Dashi
Posty: 9
Rejestracja: 16 sty 2008, o 18:36
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Post autor: Dashi »

Odświerzam temat. Jak możesz to wrzuć te skany.
ODPOWIEDZ