Gunship 2000 - konfiguracja WinUAE

Forum, gdzie możesz pisać o problemach ścisle związanych z grą - solucje, porady, klawiszologie itp. Na tym forum _nie piszemy_ o problemach z uruchamianiem gier.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Yabol
Posty: 16
Rejestracja: 24 lip 2006, o 08:11

Gunship 2000 - konfiguracja WinUAE

Post autor: Yabol »

Mam prosbe o podanie mi optymalnej konfiguracji do prawidlowego dzialania gry Gunship 2000. Teoretycznie wszystko dziala ale kiedy wejde w opjce montowania uzbrojenia wszystko strasznie zaczyna sie przycinac. Byc moze mam zle skonfigurowany emulator wiec pisze z prosba o pomoc.
olesio
Posty: 757
Rejestracja: 26 gru 2003, o 20:57
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: olesio »

Ja uruchomiłem wersję dyskietkową AGA z www.emulacja.net na konfiguracji Aga30, bo w
sumie to jest poprawna konfiguracja dla tej gry zalezana przez Back To The Roots, a plik z
konfiguracją umieściłem na: http://skorski.net/~oles/amiga/aga30.uae - ściagnij sobie go i
wrzuć do katalogu CONFIGURATIONS, a po załadowaniu zmień ścieżkę do kickstartu 3.0.
Testowałem na WinUAE w wersji 1.0, bo nowsze wersje mogą się ciąc ze wzgledu na nie
najnowszy już komputer, może na Twoim nowszy WinUAE też się zacina i dlatego masz
w grze jakieś niedogodności. A w ogóle to polecam Ci grać w tę grę i nie tylko w tę nie z
obrazu dyskietek, a z twardego dysku. Gunship 2000 AGA o wiele szybciej działa na HD.
Katalog - Partycje z zainstalowanym systemem WB 3.1 autorstwa DeathMieszko masz na:
http://emulacja.net/amiga/index.php?id=article&art=4 - jest też opisana konfiguracja dla
WinUAE potrzebna do uruchomienia tego systemu. A samą grę znajdziesz na tej stronie.
Pozdrawiam: olesio

"Cel uświęca środki"
Awatar użytkownika
Yabol
Posty: 16
Rejestracja: 24 lip 2006, o 08:11

Post autor: Yabol »

Zastosowałem sie do Twoich porad i teraz wszystko działa doskonale. Ostatecznie jednak chyba przyczyna była najnowsza wersja WinUAE. Po zmianie na 1.0 zniknęły wszystkie problemy. Jeszcze raz dzięki. :D
ODPOWIEDZ