Teenagent ECS

Forum, gdzie możesz pisać o problemach ścisle związanych z grą - solucje, porady, klawiszologie itp. Na tym forum _nie piszemy_ o problemach z uruchamianiem gier.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
MiggyKrisu
Posty: 21
Rejestracja: 27 sty 2008, o 17:49

Teenagent ECS

Post autor: MiggyKrisu »

Witam

Pobralem z ppa.pl wersje na kosci ECS i za kazdym razem gdy nacisne nowa gre stacja dyskow czyta w nieskonczonosc i gra sie nie laduje. Probowalem roznych dyskietek i to samo. Czy ktos posiada poprawny dysk 1 ?
olesio
Posty: 757
Rejestracja: 26 gru 2003, o 20:57
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: olesio »

Piszesz na forum "Gry", a nie "Emulacja", więc wnioskuje że chyba próbujesz uruchomić
grę na prawdziwej Amidze, której ja nie posiadam. Otóż próbowałem pod WinUAE 1.0 i 0.9
uruchomić wersję ECS z www.ppa.pl i faktycznie gra się nie wczytuje. Nawet po instalacji
na twardym dysku w momencie kliknięcia na rozpocznij gra prosi o dysk numer 1, a plik z
obrazem pierwszej dyskietki jest mniejszy od pozostałych dysków, a więc ta wersja jest
chyba niestety skopana. Jak Cie urządza granie pod WinUAE, bo nie wiem jaką i czy w
ógóle masz Amigę - to ściągnij z tej strony wersję AGA, która raczej działa poprawnie.
Edit: grę w wersji AGA możesz także ściągnąć z tej strony. Spróbowałem ją również
zainstalować na twardym dysku, ale instalator prosi o szóstą dyskietkę tak jak w wersji
ECS, ale po resecie Workbencha gra się uruchamia. Tylko pewnie musiałbym ją cała
przejść żeby się upewnić że wersja AGA nie prosi później o szósty dysk. Ale chyba nie

EDIT: sprawdziłem jedną rzecz i okazało się, że wersja AGA też ma mniejszy pliko obrazu
dysku pierwszego. Ale faktem jest że z wersja ECS coś jest nie tak, a wersja AGA.jest
na sześciu dyskietkach. Mam nadzieję że Wirus mi podeśle ten dysk albo wystawi na
jakaś wuwuwu, to wtedy ściągnę i zrobie plikopartycję hdf do grania pod WinUAE 1.0.
Chociaż póki co gra odpalana z twardego dysku nadal prosi o Dyskietkę #1, nawet mimo
zrobienia assignu do twardego dysku i odpalenia z czystym startup-sequence. Wie ktoś
czy da się odpalić TeenAgenta z twardego dysku? Bo ani ECS ani AGA ja nie daje rady
Pozdrawiam: olesio

"Cel uświęca środki"
MiggyKrisu
Posty: 21
Rejestracja: 27 sty 2008, o 17:49

Post autor: MiggyKrisu »

Posiadam prawdziwa amige bo granie dla mnie na emu mija sie z celem :]
Tak jak opisales nawet po instalacji na dysku gra nie odpala i prosi o dysk 1 :|
ODPOWIEDZ