Franko i DOMAN

Forum, gdzie możesz pisać o problemach ścisle związanych z grą - solucje, porady, klawiszologie itp. Na tym forum _nie piszemy_ o problemach z uruchamianiem gier.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
gladiator133
Posty: 46
Rejestracja: 3 sie 2008, o 09:06

Franko i DOMAN

Post autor: gladiator133 »

Witam
Napisze mi ktoś dokładnie jak należy wpisać kody do gry Franko.
Co to jest za scena w grze DOMAN ze wchodzi Franko i coś mówi.
Niech ktoś to dokładnie opisze.
Jeśli ktoś posiada skany w bardzo dobrej jakości z pudełka od gry Franko, i jeśli by mi je użyczył byłbym wdzięczny.

http://hol.abime.net/622/boxscan

Wiem że to tu jest ale tu jest znaczek tej strony, a mi jest potrzebne bez.
Z góry dzięki.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
biegu
Posty: 367
Rejestracja: 16 lut 2004, o 15:14
Lokalizacja: Tychy

Post autor: biegu »

We Franko ja wpisywalem następująco kody: naciskałem lewy przycisk myszy i wpisalem jakiś kod np "doman" i potwierdzałem go jeszcze raz lewym przyciskiem myszy.

W domanie Franko wchodzi do komnaty Ardana i mówi "sorry pomyliłem gry" i wychodzi.
gladiator133
Posty: 46
Rejestracja: 3 sie 2008, o 09:06

Post autor: gladiator133 »

A ten skan pudełka?
Awatar użytkownika
biegu
Posty: 367
Rejestracja: 16 lut 2004, o 15:14
Lokalizacja: Tychy

Post autor: biegu »

Ja nie mam takiego.
mareckuss
Posty: 24
Rejestracja: 12 sie 2005, o 15:16
Lokalizacja: wlkp

Re: Franko i DOMAN

Post autor: mareckuss »

Mam skany oryginalnego pudełka Franko (na hol mają ode mnie), podaj maila to Ci prześle.
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Szoszo
Posty: 386
Rejestracja: 26 cze 2005, o 11:00
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Franko i DOMAN

Post autor: Szoszo »

gladiator133 pisze:Witam
Napisze mi ktoś dokładnie jak należy wpisać kody do gry Franko.
W grze Franko kody należy wklepać poprostu w menu sposobem wcisnij klawisz trzymaj puki nie wcisniesz drugiego, wciskasz drugi puszczasz pierwszy, trzymajac drugi wciskasz trzeci i tak az wpiszesz caly kod, trzeba to robić w miare rownym tempem (opisane to bylo w jednej z gazet Secret Service dawno temu :wink: )
gladiator133' pisze:Co to jest za scena w grze DOMAN ze wchodzi Franko i coś mówi.
Ta scena to poprostu żart programisów :) Zdanie wypowiedziane przez Franko ma charakter dwuznaczny (ta w której mówi do Ardana, że klocek się niecierpliwi).
"Na górze stojącej dumnie wśród innych zaśnieżonych gór, niczym w krainie wyśnionej przez elfa. W demonicznych pląsach wiatru, samotnie stał pazur szatana co Ardana zamkiem się zwał."
ODPOWIEDZ