Najlepsze gry w jakie graliście

Forum, gdzie możesz pisać o problemach ścisle związanych z grą - solucje, porady, klawiszologie itp. Na tym forum _nie piszemy_ o problemach z uruchamianiem gier.

Moderator: GTW

Awatar użytkownika
crowley
Posty: 129
Rejestracja: 23 sie 2004, o 15:08
Lokalizacja: z Trzebnicy
Kontakt:

Post autor: crowley »

Super Frog - przez wielu graczy niedoceniana, ale to genialna platformówka, świetnie narysowana z genialną muzyką i niesamowitą (nawet dziś) grywalnością, te wszystkie mega - wypasione platformery w 3D niech się chowają

North & South - gdy grałem w tę grę na C64 nie zrobiła na mnie wielkiego wrażenia, dopiero gdy wróciłem do tej gry na Amidze zakochałem się w niej i grałm bardzo długo, sam i z kumplami

Civilization - grałem w to ja, grał mój ojciec, jedynka jest the best, dwójka tez może być, ale CTP i trójka zupełnie straciły feeling
d|p

Post autor: d|p »

Kolejnosc przypadkowa:
1.Civilization - klasyk. Przeszedlem ja na 3 sposoby. Koniecznie wersja "polska". ( piractwo w tamtych czasach rulezz ! )
2.SWOS - mimo nowych FIFek, PESow to nadal moj prywatny numer uno. Dobilem na tej grze 3 joysticki...
3.Harpoon - gra niedoceniana a szkoda. Jedyna strategia, ktora silila sie na realizm przez duze R. ( stracilem przez ta gre 2 tygodnie przerwy zimowej dzieki temu, iz mialem orginalna polska wersje ze swietna instrukcja )
4.Setllers - chyba nie trzeba opisywac ;)
5.Mortal Kombat 2 - klimat, emocje i krwistosc. Dzis juz takich gier sie nie robi.
6.Hired Guns - muzyk powinien dostac Oscara! ( motyw przy wyborze postaci )
7. Cannon Fodder 1/2 - cos pieknego... :)
Gość

Post autor: Gość »

A dla mnie są najlepsze :
1. Sensible World Soccer
2.Super Frog
3.Cannon Folder
4 Settlers



Poza tym grafłem na Amidze 600, fajny sprzet. Nadal bym grał na niej ale padła mi stacja dyskietek i musiałem przejść na PC :D
Awatar użytkownika
norbi
Moderator
Posty: 2017
Rejestracja: 2 lip 2003, o 15:36
Lokalizacja: Dolny Slask
Kontakt:

Post autor: norbi »

Kazda gra bedzie dobra. Zalezy komu jaka przypadla do gustu.

ps
Każda wymówka jest dobra, aby przejsc na pc.
Awatar użytkownika
Sivy
Posty: 1
Rejestracja: 12 gru 2004, o 12:35
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Sivy »

a JA UWIELBIAM GRY straategiczne

1. Settlers
2.Pirates
3. Cannon Folder


Niezły też był Crazy fotball. Troche dziwnej krwi niebieskiej ale oki :D

Zapomniałem dodać
1 Super frog
2. Sensible world soccer

w sensible troche trudno się gra na klawiaturze. na Joyu było owiele łatwiej strzelić bramkę. A w super froga jeszcze nie grałem na PC. Bo mniałem problemy z uruchomieniem, ale pamiętam że to była super gra. :D
A no nic nie napisze
perseo
Posty: 117
Rejestracja: 4 lip 2004, o 10:57
Lokalizacja: Biłgoraj

ODROBINKA ULUBIONYCH TYTUŁÓW

Post autor: perseo »

SHADOW OF THE BEAST 2 FLASHBACK ANOTHER WORLD SUPER FROG ALLADIN LION KING ALIEN BREED2 THE LOST VIKINGS TOKI ARABIAN NIGHTS SOCCER KID BANSHEE SECOND SAMURAJ MYTH SWIV SUPER STARDUST SYNDICATE LION HERAD I WIELE WIELE INNYCH
Awatar użytkownika
Wirus
Moderator
Posty: 1777
Rejestracja: 24 gru 2003, o 14:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Wirus »

Myślę, że temat został wyczerpany i z pewnością pokazuje najlepsze tytuły na amigę. Jednocześnie odpowiada na pytania użytkowników "Jaką gre mi polecacie?"

Dlatego temat klozet. Jeżeli ktoś ma jakieś zastrzeżenia to zapraszam na PW.
"Kiedy PC jest szybszy od amigi?
kiedy leci z mostu prosto do rzeki" ;)

Pinball Dreams - Rekordy
Zablokowany