Mortal Kombat II

Forum, gdzie możesz pisać o problemach ścisle związanych z grą - solucje, porady, klawiszologie itp. Na tym forum _nie piszemy_ o problemach z uruchamianiem gier.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Sub_ZBO
Posty: 1
Rejestracja: 21 lut 2009, o 11:30

Mortal Kombat II

Post autor: Sub_ZBO »

Witam, mam mały problem z Mortal'em II, no może nie tyle co problem ale chciałbym się dowiedzieć ponieważ grając w Mortal’a kiedy przechodzę do wyboru zawodnika nie widzę ramki czerwonej w przypadku Playera 1, albo zielonej Player 2. Więc pozostaje mi intuicyjne wybieranie zawodnika. Także jak przechodzę w tryb Arcade, wzdłuż góry zamiast widniejących tam avatarow z podobiznami zawodników widzę numerki :? . Ściągałem kilka wersji MK2 ale w każdej jest to samo, dodam ze odpalam przez Winfellow’a. Może miał ktoś już taki defekt gry :D ?
Awatar użytkownika
biegu
Posty: 367
Rejestracja: 16 lut 2004, o 15:14
Lokalizacja: Tychy

Re: Mortal Kombat II

Post autor: biegu »

Sub_ZBO pisze:Witam, mam mały problem z Mortal'em II, no może nie tyle co problem ale chciałbym się dowiedzieć ponieważ grając w Mortal’a kiedy przechodzę do wyboru zawodnika nie widzę ramki czerwonej w przypadku Playera 1, albo zielonej Player 2. Więc pozostaje mi intuicyjne wybieranie zawodnika. Także jak przechodzę w tryb Arcade, wzdłuż góry zamiast widniejących tam avatarow z podobiznami zawodników widzę numerki :? . Ściągałem kilka wersji MK2 ale w każdej jest to samo, dodam ze odpalam przez Winfellow’a. Może miał ktoś już taki defekt gry :D ?
Ja używam Winuae i jest ten sam problem od dłuższego czasu, ponadto nie ma dodatkowych efektów w postaci dymów itp (np jak reptile znika) Próbowałem na różnych konfiguracjach i dalej to samo. Jedynie wersja z twardego dysku działa poprawnie.
Awatar użytkownika
VeloN
Posty: 206
Rejestracja: 26 mar 2005, o 17:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Mortal Kombat II

Post autor: VeloN »

nie prawda ja grałem na uae w MK2 z dyskietek i było OK

Wiem że na emulatorze WinFellow są problemy ale na UAE napewno nie ma
A500 Kick13 1MB Ram :)
Awatar użytkownika
Shoonay
Posty: 824
Rejestracja: 1 mar 2004, o 03:29
Kontakt:

Re: Mortal Kombat II

Post autor: Shoonay »

Wiecie chłopaki, zdecydowanie łatwiej by było się dogadać gdybyście podali jakie konkretne wersje emulatorów używacie ;)
Używana konfiguracja też by nie zaszkodziła...
Awatar użytkownika
biegu
Posty: 367
Rejestracja: 16 lut 2004, o 15:14
Lokalizacja: Tychy

Re: Mortal Kombat II

Post autor: biegu »

Shoonay pisze:Wiecie chłopaki, zdecydowanie łatwiej by było się dogadać gdybyście podali jakie konkretne wersje emulatorów używacie ;)
Używana konfiguracja też by nie zaszkodziła...
Jeśli chodzi o mnie to na każdej wersji winuae jakiej miałem problem był, w tej chwili używam wersji 1.41 i na każdej możliwej gotowej konfiguracji występuje problem który wymieniłem. Jedynie w wersji na HD jest glancuś.
Awatar użytkownika
Szoszo
Posty: 386
Rejestracja: 26 cze 2005, o 11:00
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Mortal Kombat II

Post autor: Szoszo »

:arrow: Win UAE ver 0.8.27
:arrow: CPU Type : 68000 Match A500 Speed
:arrow: Chipset : Full ECS Fast Copper
Colision lvl - Sprites and Sprites vs. Playfield
emulated 100% accurate
:arrow: ROM - 1.3
:arrow: RAM-Chipset 1mb reszta wylaczona
:arrow: Display-800x600 16bit /Settings-full screen/Line mode-Doubled

...działa bez zarzutów :)
"Na górze stojącej dumnie wśród innych zaśnieżonych gór, niczym w krainie wyśnionej przez elfa. W demonicznych pląsach wiatru, samotnie stał pazur szatana co Ardana zamkiem się zwał."
ODPOWIEDZ