Alien Breed 3D II i RTG patch

Forum, gdzie możesz pisać o problemach ścisle związanych z grą - solucje, porady, klawiszologie itp. Na tym forum _nie piszemy_ o problemach z uruchamianiem gier.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sir_Lucas
Posty: 17
Rejestracja: 26 mar 2009, o 17:43

Alien Breed 3D II i RTG patch

Post autor: Sir_Lucas »

Od dwóch dni próbuję bezskutecznie odpalić AB3DII pod BVisionPPC i BPPC z RTG. Podmieniłem plik TKG, ale po wyborze Ahi i rozdzielczości CGX wyrzuca mnie do WB. Szuka pliku jakiegoś pliku wad. Mam zainstalowaną wersję 4MB ze strony Dream17.

Czy może ma ktoś spaczowaną elegancko wersję pod RTG i mógłby mi podrzucić. Czy jest sens odpalania AB3DII pod BVPPC i 040?
W instrukcji jest napisane że pod Cyberstormem 060 i CyberVision3D gra osiąga 24-26fpsów. CyberVision 3D to dosyć wolna karta i działa w Zorro II.
Dlatego liczę że może pod BVPPC będzie trochę szybciej.

Ewentualnie myślałem żeby spróbować uruchomić AB3DII pod Mosem 1.4.5. JIT jest genialny.
Awatar użytkownika
Sir_Lucas
Posty: 17
Rejestracja: 26 mar 2009, o 17:43

Re: Alien Breed 3D II i RTG patch

Post autor: Sir_Lucas »

Sir_Lucas pisze:Od dwóch dni próbuję bezskutecznie odpalić AB3DII pod BVisionPPC i BPPC z RTG. Podmieniłem plik TKG, ale po wyborze Ahi i rozdzielczości CGX wyrzuca mnie do WB. Szuka pliku jakiegoś pliku wad. Mam zainstalowaną wersję 4MB ze strony Dream17.

Czy może ma ktoś spaczowaną elegancko wersję pod RTG i mógłby mi podrzucić. Czy jest sens odpalania AB3DII pod BVPPC i 040?
W instrukcji jest napisane że pod Cyberstormem 060 i CyberVision3D gra osiąga 24-26fpsów. CyberVision 3D to dosyć wolna karta i działa w Zorro II.
Dlatego liczę że może pod BVPPC będzie trochę szybciej.

Ewentualnie myślałem żeby spróbować uruchomić AB3DII pod Mosem 1.4.5. JIT jest genialny.
Już mam, znalazła się dobra dusza która mi podrzuciła działającą wersję :D thx Drako :)
Notabene AB3DII śmiga pod Mosem 1.4.5 az miło pograć. Polecam !!!!
Potem wypróbuje dla porównania pod 040.
ODPOWIEDZ