Evils Doom

Forum, gdzie możesz pisać o problemach ścisle związanych z grą - solucje, porady, klawiszologie itp. Na tym forum _nie piszemy_ o problemach z uruchamianiem gier.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Borias
Posty: 322
Rejestracja: 16 lut 2004, o 15:14
Lokalizacja: From Hell

Evils Doom

Post autor: Borias »

Ze stronki The Company ściągnąłem sobie właśnie exeka z tym RPG-iem. Giera super, jak zacząłem grać, łazić po wyspie, zwiedzać lokacje i gadać z postaciami, to zastała mnie pierwsza w nocy. I tu pojawia się zgrzyt: wlazłem do lochu fortecy Lost Legions i przypomniałem sobie o następujących rzeczach: 1. Trzeba było mieć pochodnię/czar światła, bo ciemno, choć oko wykol; 2. Musiałem coś przeoczyć/pominąć, bo pamiętam, że potrzebne jest także specjalne ostrze na duchy/zjawy, czy coś w tym stylu; 3. Czary - moja piękna (odczarowana z wiedźmy) czarodziejka ma księgę, w której są runy, które trzeba pewnie poskładać w odpowiednie sekwencje, coby czar rzucić. Przekopałem moje ACS-y i żadnych porad/solucji nie znalazłem, ale pewnie w którymś numerze takowe były. W związku z tym oczywista prośba - skan stronek czasopisma, link do solucji, cokolwiek przydatnego - z góry dziękuję.

[Edit]
Znalazłem screena z runami do czarów na HOL-u, ale solucja i tak by się przydała 8) .
ASUS M4A77TD PRO, PhenomII X4 955, ASUS 285 1GB 512bit, 4GB RAM DDR3 Kingston 1,6GHz, HDD's 1TB/320GB, Sound Blaster X-Fi Xtreme Gamer, Tagan BZ 700W, w: NZXT Apollo.
A1200 Tower, Kick 3.1, Apollo 1240, 16 MB RAM, HDD 500 MB
Awatar użytkownika
Shoonay
Posty: 824
Rejestracja: 1 mar 2004, o 03:29
Kontakt:

Re: Evils Doom

Post autor: Shoonay »

Coś tam było w ACSach, pamiętam, ale w których numerach to już niet.
Jak ktoś sobie przypomni, a nie masz tych numerów, to wszystkie są na RetroReaders.
Awatar użytkownika
ZB
Posty: 481
Rejestracja: 11 maja 2005, o 02:48
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Re: Evils Doom

Post autor: ZB »

Solucja jest w ACS z lipca 1997, niepamietam czy czasem nie bylo tez w SS
"IT doesn´t born yet, because when IT born, it will be end of all what we know. IT is God, IT is Devil, IT is Unborn. It isn´t here yet, but seas become dry, newborns dying and land is controled by wave of hysteria and madness."
Awatar użytkownika
Borias
Posty: 322
Rejestracja: 16 lut 2004, o 15:14
Lokalizacja: From Hell

Re: Evils Doom

Post autor: Borias »

Nie mam tego numeru na bank, a strona cconline.com.pl już nie istnieje, mógłby ktoś wrzucić skan?
ASUS M4A77TD PRO, PhenomII X4 955, ASUS 285 1GB 512bit, 4GB RAM DDR3 Kingston 1,6GHz, HDD's 1TB/320GB, Sound Blaster X-Fi Xtreme Gamer, Tagan BZ 700W, w: NZXT Apollo.
A1200 Tower, Kick 3.1, Apollo 1240, 16 MB RAM, HDD 500 MB
Awatar użytkownika
Shoonay
Posty: 824
Rejestracja: 1 mar 2004, o 03:29
Kontakt:

Re: Evils Doom

Post autor: Shoonay »

A czy ja pisałem o CCOnline? ;)
RetroReaders istnieje i ma się dobrze. :D
ODPOWIEDZ