Cytadela

Forum, gdzie możesz pisać o problemach ścisle związanych z grą - solucje, porady, klawiszologie itp. Na tym forum _nie piszemy_ o problemach z uruchamianiem gier.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Mierzwus
Posty: 133
Rejestracja: 7 sie 2004, o 10:03
Lokalizacja: Bytom

Cytadela

Post autor: Mierzwus »

jako że postanowiłem pozaliczać gry których nie zaliczyłem na oryginalnej amisi to i tak muszę prosić innych o pomoc, a mianowicie czy jest jakaś solucja, poradnik jak dany level przechodzić? w niektórych kompleksach to całkowicie nie nie wiem co robić, lub gdzie się kierować, jedyne co znalazłem na necie ze słowem CYTADELA to jakiś tam level w MASS EFECT

z góry dzięki za pomoc
Awatar użytkownika
MacGregor
Posty: 40
Rejestracja: 30 kwie 2005, o 10:37
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Cytadela

Post autor: MacGregor »

Po moich dawnych zmaganiach z "Cytadelą" pozostała mi mapka poziomu Hangar 3 (link poniżej). Wtedy też nie udało mi się jej ukończyć.

http://www.mac-homepage.ovh.org/amiga/c ... angar3.jpg
"Zmiany są nieodzowne"

Amiga 600 | ROM 37.350 | 2 MB RAM | HD CompactFlash 128 MB
WinUAE 0.8.27 PL
Mierzwus
Posty: 133
Rejestracja: 7 sie 2004, o 10:03
Lokalizacja: Bytom

Re: Cytadela

Post autor: Mierzwus »

nawet nie liczylem ze mapa sie znajdzie do tego :} nawet przejrzysta. dzieki za pomoc w chociaz tym jednym etapie. licze w takim razie na mapy z innymi etapami
Awatar użytkownika
NoOne
Posty: 431
Rejestracja: 15 cze 2003, o 14:29
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Cytadela

Post autor: NoOne »

Ja ukończyłem bez map. Staraj się odkryć całą mape w etapie, zlikwidować wszystkie potwory, pootwierać wszystkie drzwi, znaleść wszystkie karty. Bez save statów gra jest strasznie upierdliwa więc proponuje nagrywać jak najczęściej. Grasz na emulatorze czy w tą nową wersję PC?
Odpalajta swe motóry, zakładajta ala skóry
Mierzwus
Posty: 133
Rejestracja: 7 sie 2004, o 10:03
Lokalizacja: Bytom

Re: Cytadela

Post autor: Mierzwus »

na emulatorze, lecz laptop na ktory jestem skazany to jest wolniejszy niz ta moja byla prawdziwa amisia, robiac save state to sie caly emulator zawiesza, a skazany na niego bede jeszcze 2 miesiace, a nudy tu mam takie ze w cos pograc musze ;p no chyba ze robota sie znajdzie
ODPOWIEDZ