Magic Pockets

Forum, gdzie możesz pisać o problemach ścisle związanych z grą - solucje, porady, klawiszologie itp. Na tym forum _nie piszemy_ o problemach z uruchamianiem gier.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
biegu
Posty: 367
Rejestracja: 16 lut 2004, o 15:14
Lokalizacja: Tychy

Magic Pockets

Post autor: biegu »

Witam

Tak sobie przeglądałem YT z gameplayami z różnych gier i zatrzymałem się na Magic Pockets. Z tego co zauważyłem większość grających nie ma pojęcia o co w tej grze chodzi i do czego służą poszczególne rzeczy. W związku z tym postanowiłem nagrać filmik pokazujący jak ja przechodzę pierwszą planszę. Pierwszy etap jest o tyle istotny, że jak zakończymy go jak trzeba to w każdej następnej będziemy mieć "szybkie strzały"

klik <-- tutaj link do mojego filmiku na YT.

Generalnie sprawa wygląda tak.

Złota gwiazda daje nam różne bonusy, w zależnie od tego czy wzięliśmy wcześniej srebrną gwiazdkę i ile ich wzięliśmy. Np 1 srebrna gwiazda + 1 złota gwiazda daję nam teleport, 2 srebrne gwiazdy po czym złota daje nam okulary itp.

Drink z parasolką pozwoli wyrzucić nam od 4-6 rzeczy w kieszeni. Wyrzuca się te rzeczy które się ostatnio zjadło. Liczba wyrzuconych rzeczy zależy ile wzięliśmy zielonych lemoniad.

Tych rzeczy jest bardzo dużo, jeżeli macie ochotę to opiszę Wam co daję poszczególna rzecz, ale polecam samemu zagrać i testować - Ja tak właśnie robiłem.
ODPOWIEDZ