5x5 Wygrajmy razem

Forum, gdzie możesz pisać o problemach ścisle związanych z grą - solucje, porady, klawiszologie itp. Na tym forum _nie piszemy_ o problemach z uruchamianiem gier.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Bwele
Posty: 77
Rejestracja: 4 lut 2009, o 14:10

5x5 Wygrajmy razem

Post autor: Bwele »

Coś kojarzę, że kiedyś olesio zrobił grę na podstawie tego emitowanego kiedyś u nas przez publiczną TV teleturnieju. Gdzie można ją znaleźć?

Grałem kiedyś w adaptację, którą chętnie bym sobie przypomniał, bo była bliska temu, co pamiętałem z programu, ale chyba była to wersja pecetowa...
olesio
Posty: 757
Rejestracja: 26 gru 2003, o 20:57
Lokalizacja: Szczecin

Re: 5x5 Wygrajmy razem

Post autor: olesio »

Tak, napisałem taką grę dawno temu. Nawet nie pamiętam kiedy :) Nie wiem czy istniały odpowiedniki na Amigę, bo na PC i Windows po polsku była tylko gra Zeusa, o ktorej wspominam w pliku czytajto.txt. A grę a samorozpakowującym się archiwum SFX WinRara, które po rozpakowaniu tworzy na Pulpicie skrót do gry, wrzuciłem tutaj: http://olesio.eu/5x5.exe - gra nie jest idaelnie zakodowana, co należy dodać. Teraz po latach wypadało by ją może poprawić czy zakodowac na nowo, ale nie mam na to za bardzo czasu i chęci :) Ok, to tyle - miłego grania życzę.
Pozdrawiam: olesio

"Cel uświęca środki"
Bwele
Posty: 77
Rejestracja: 4 lut 2009, o 14:10

Re: 5x5 Wygrajmy razem

Post autor: Bwele »

Ogromne dzięki! :D
olesio
Posty: 757
Rejestracja: 26 gru 2003, o 20:57
Lokalizacja: Szczecin

Re: 5x5 Wygrajmy razem

Post autor: olesio »

Proszę bardzo :)
Pozdrawiam: olesio

"Cel uświęca środki"
ODPOWIEDZ