Amiga Vademeum

Pisz tutaj jeśli masz zamiar kupić/sprzedać Amigę/Commodore lub jakieś podzespoły do nich.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
martini
Posty: 713
Rejestracja: 13 cze 2004, o 12:59
Lokalizacja: Szczawno Zdrój

Amiga Vademeum

Post autor: martini »

Szukam szóstej części Amiga Vademecum pod tytułem MULTIMEDIA,jeżeli ktoś miałby do sprzedania proszę pisać.Zadowolę się nawet dobrym ksero :wink:

P.S.Próbowałem na stronie Eureki i na Allego więc tamte miejsca odpadają...
Only Amiga makes it possible :wink: happy owner of A500!
Amos
Posty: 1071
Rejestracja: 22 lip 2004, o 19:01
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: Amos »

Pamiętam że łojciec miał wszystkie części a czy jeszcze leżą w szafie to się za chwile okaże.... jak poszukam w szafie... Potem edytuje :)
Awatar użytkownika
martini
Posty: 713
Rejestracja: 13 cze 2004, o 12:59
Lokalizacja: Szczawno Zdrój

Post autor: martini »

Dzięki,jeżeli coś znajdziesz to daj znać.Mam części 1-5 i w segregatorze mam miejsce na jeszcze jedną czyli multimedia.Jeżeli wyszły inne części :?: a miałbyś je i chciałbyś sprzedać to z chęcią je kupię.
Pozdrawiam
Only Amiga makes it possible :wink: happy owner of A500!
Amos
Posty: 1071
Rejestracja: 22 lip 2004, o 19:01
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: Amos »

No niestety nie mam już ani jednej części :( ale może inni mają :wink: więc sie nie martw
Awatar użytkownika
norbi
Moderator
Posty: 2017
Rejestracja: 2 lip 2003, o 15:36
Lokalizacja: Dolny Slask
Kontakt:

Post autor: norbi »

Martini probowales napisac do Eureki?
Przynajmniej dowiesz sie ile wyszło numerów.
Awatar użytkownika
martini
Posty: 713
Rejestracja: 13 cze 2004, o 12:59
Lokalizacja: Szczawno Zdrój

Post autor: martini »

Wlazłem na ich stronę a tam już królują piece(no została jeszcze casablanka ale te nowe modele też już z Amigą nie mają za bardzo nic wspólnego) i w "dziale Amiga" jest tylko MACD I Amiga Vademecum - ale są tam dokładnie tylko te dwa wyrażenia,żadnych odnośników,nie wiadomo czy coś mają i czy to tylko pozostałość... - nie przepadam za ludźmi z tamtąd bo jechalem kiedyś z Wałbrzycha do Wrześni załatwić kilka rzeczy związanych z Amigą i mnie po prostu zbyli(co z tego że byłem łepkiem,jak miałem kasę w kieszeni i dałbym im zarobić...).Więc wolę poszukać z innych źródeł.Na Allegro kupiłem 5 części w dwóch segregatorach i szukam części 6 i następnych,o ile powstały.
Only Amiga makes it possible :wink: happy owner of A500!
ODPOWIEDZ