[Sprzedam] Amige CD32+Promodule+4mb+2pady PSX+ Stuff

Pisz tutaj jeśli masz zamiar kupić/sprzedać Amigę/Commodore lub jakieś podzespoły do nich.

Moderator: GTW

Awatar użytkownika
BadMojo
Posty: 986
Rejestracja: 17 lis 2003, o 22:27
Lokalizacja: Łódź

Post autor: BadMojo »

Nie odpadnie. . .daję przeca w zamian oryginalnego i jeszcze trackball :D Poprostu lubię ciorać w gierki leżąc wygodnie w łóżeczku, dlatego potrzebuję emulacji myszy na padzie 8) .
AXE Capoeira!
Awatar użytkownika
Blod
Administrator
Posty: 1089
Rejestracja: 24 kwie 2003, o 13:49
Lokalizacja: Stolica

Post autor: Blod »

Trackball specjalnie mnie nie interesuje, natomiast oryginalny pad widziałbym jako uzupełnienie maszyny, więc specjalnie bym na nim nie grał. Może za bardzo wybrzydzam, ale po prostu trudno trafić na takie pady.
|||||||||||||||||>--- [90%]
Awatar użytkownika
BadMojo
Posty: 986
Rejestracja: 17 lis 2003, o 22:27
Lokalizacja: Łódź

Post autor: BadMojo »

Heh wiem że trudno. . .a ja posiadam aż dwa :D Jeden mogę oddać, a skoro nie interesuję Cie trackball to pomyśl co by Cię zadowoliło :). No chyba że naprawdę nie chcesz pozbyć się JEDNEGO z tych padzików.
AXE Capoeira!
Awatar użytkownika
Blod
Administrator
Posty: 1089
Rejestracja: 24 kwie 2003, o 13:49
Lokalizacja: Stolica

Post autor: Blod »

BadMojo pisze:No chyba że naprawdę nie chcesz pozbyć się JEDNEGO z tych padzików.
DWÓCH tym bardziej bym się nie pozbył ;-)

Poważnie, sprzęt mam od kilku dni, więc trudno żebym się pozbywał choćby części. Może za kilka miesięcy mi się znudzi i sprzedam, ale to dość odległa kwestia.
|||||||||||||||||>--- [90%]
Awatar użytkownika
BadMojo
Posty: 986
Rejestracja: 17 lis 2003, o 22:27
Lokalizacja: Łódź

Post autor: BadMojo »

Ok ale trzeba było tak od razu :) Napisałem do gościa którego polecił mi NNWNW, ale znając życie sporo sobie za takiego pada zawoła. . .
AXE Capoeira!
Awatar użytkownika
NNWNW
Posty: 240
Rejestracja: 19 maja 2005, o 23:12
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza [Śląsk-Zagłebie]

Post autor: NNWNW »

heh powiem ci za kazdego z nich dalem na allegro 49zł. taka byla cena wywolawcza.przez"kup teraz" wiecej juz nie pamietam ile ale chyba z 60zl.ale udalo mi sie i tylko ja bylem chetny.pady sa fachowo zrobione .dzialaja w 100%.za 49zl oplaca sie.jak sobie przypomne zlomnego bumeranga za ktorego dalem z 80zl(nowego) a popsul sie po paru tygodniach gry to ehhh.rece opadaja.
NNWNW Nic Nie Wiem Nie Widziałem
Awatar użytkownika
BadMojo
Posty: 986
Rejestracja: 17 lis 2003, o 22:27
Lokalizacja: Łódź

Post autor: BadMojo »

Równe 60 zł z przesyłką.takie info dostałem w mejlu. Narazie poluje na n-gage'a ale pewnie w końcu sobie tego padzika zakupie (chyba że do tego czasu blodowi się znudzi ;) )
AXE Capoeira!
Awatar użytkownika
NNWNW
Posty: 240
Rejestracja: 19 maja 2005, o 23:12
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza [Śląsk-Zagłebie]

Post autor: NNWNW »

w sumie to spoko cena. na poczatku pady mial po 49 pozniej jak widzilaem pozniejsze modele podniosly cene do wlasnie cos kolo 55zl.wiec cena jest taka jak widzialme na allegro.hhmmm jak tam chcesz.
NNWNW Nic Nie Wiem Nie Widziałem
ODPOWIEDZ