Amiga 600

Pisz tutaj jeśli masz zamiar kupić/sprzedać Amigę/Commodore lub jakieś podzespoły do nich.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Roszak
Posty: 192
Rejestracja: 12 sie 2006, o 19:53
Lokalizacja: Szczecin

Amiga 600

Post autor: Roszak »

W moje łapy wpadła druga ami 600 z niemiecką klawiaturą a że mam już swoją ukochaną ami 600 to tej używać nie będę i będzie się kurzyła więc postanowiłem się jej pozbyć

Amiga ma niemiecką klawiaturę ale pisze po angielsku nie wiem czemu,ma rom 2.0 37.300 sprawny 100 % tylko że po włączeniu kompa jest biały odraz stacja tyka tylko po prostu niema animacji a gdy wkładam WB 2.05 to czyta go i po jakimś czasie pojawia się ten obraz jak się uruchamia WB naciskam ENTER i jest WB sprawdzałem kicka na mojej ami i jest animacja więc to coś na płycie głównej mysz na niej działa nie wiem czy jojstick działa bo nie grałem ale wszystko wygląda że tak bo na płycie jest wszystko cacy niektóre klawisze nie działają ale z tym coś chyba da się zrobić i na płytce z diodami zerwały się 2 kabelki ale to da się przylutować jak kupisz to sobie naprawisz nie umiem lutować taśma do FDD jest trochę pokrojona ale działa i wszystko jest tak na niej jak być powinno i kabelek do zasilania FDD jest trochę rozwalony ucięta jest jedna wtyczka i w dziurki w niej są powkładane kabelki i wtyczka razem z tym jest wsadzona za płycie głównej zrobione jest tylko tak żeby prąd dochodził wszystko działa ale jak kupisz to sobie porobisz ami jest lekko żółta klawisze też,niektóre są bielutkie niektóre są lekko żółte.

W skład zestawu wchodzi Amiga,FDD,taśma do FDD,kabelek lekko rozwalony do FDD.

Za kompa chcę 70zł albo:
1.Dysk twardy 2.5 nie miej niż 100 MB razem z taśmą IDE + rozszerzenie pamięć do a600 pod klapkę oczywiście.
2.Dysk tak jak powyżej + kick 2.0 37.350
3.Dysk tak jak powyżej + CD-ROM od laptopa.
4.Dysk tak jak powyżej + zewnętrzna stacja FDD

Odbiór osobisty w Szczecinie namiary podam przez gadu gadu jeśli ktoś wybierze inną formę zapłaty niż 70zł to za friko dodam kabel razem z wtyczką do CD-ROM wystarczy dolutować i można zasilić CD-ROM lub HD 3.5 ja tak mam tylko że ja mam tylko skręcone kable bez lutowania.
Awatar użytkownika
AlaN
Posty: 524
Rejestracja: 21 wrz 2004, o 20:51
Lokalizacja: 52°30'N-17°00'E

Post autor: AlaN »

...Amiga ma niemiecką klawiaturę ale pisze po angielsku nie wiem czemu...
Bo każda Amiga pisze po angielsku, nieważne czy ma klawiaturę angielska, niemiecką szwedzką czy francuską. Domyslnym językiem jest angielski, który mozna "zlokalizować" do wymaganego przez siebie. Układ klawiszy zmieniasz tzw. obłożeniem klawiatury (w tym wypadku wymagany by był "DE").
Pozdrawiam - AlaN
Amiga600 (KS-37.300 i 34.5), HD-1.2GB, karty S-RAM na PCMCIA
Awatar użytkownika
Roszak
Posty: 192
Rejestracja: 12 sie 2006, o 19:53
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Roszak »

Spox :D :D :D
ODPOWIEDZ