Kupię Amigę 2000

Pisz tutaj jeśli masz zamiar kupić/sprzedać Amigę/Commodore lub jakieś podzespoły do nich.

Moderator: GTW

Józek
Posty: 21
Rejestracja: 4 cze 2004, o 14:48
Lokalizacja: z kawiarenki

Kupię Amigę 2000

Post autor: Józek »

Kupię Amigę 2000 z CD, full-serwis, mysz, klawiaturka itd. Kontakt jozki@tlen.pl

Cena do 100 zł
Awatar użytkownika
!Gregor!
Posty: 720
Rejestracja: 3 maja 2003, o 17:13
Lokalizacja: Kraków

Post autor: !Gregor! »

Za stówkę nie kupisz już próbowałem :D
eddie
Posty: 46
Rejestracja: 23 lut 2004, o 19:02
Lokalizacja: Polska

Post autor: eddie »

calkiem niedawno sprzedalem swoja za 200 bez cd :P
Awatar użytkownika
amigafan
Posty: 694
Rejestracja: 1 cze 2004, o 15:07
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: amigafan »

Na allegro jest A2000 za 50zł
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=27307945

Swoją drogą jeśli myślisz, że uda Ci się kupić "full wypas" za 100 to chyba nie znasz realiów - może jeszcze bys chciał A4000 z PPC za 250zł? :twisted:
Awatar użytkownika
norbi
Moderator
Posty: 2017
Rejestracja: 2 lip 2003, o 15:36
Lokalizacja: Dolny Slask
Kontakt:

Post autor: norbi »

Zastanawiam sie po co kupowac A2000?
Jesli w celach kolekcjonerskich, to rozumiem, ale w innym przypadku to musialbym miec duzo kasiory, aby doprowadzic ten sprzet do odpowiedniej konfiguracji.
Awatar użytkownika
Atalante
Posty: 1582
Rejestracja: 17 sie 2004, o 21:55
Lokalizacja: Czaplinek

Post autor: Atalante »

Chociazby po to, zeby miec na czym zrzucac gierki z ADFow lub DMSow nagranych na CD, na dyskietki :) i nie ma syfu na biurku z powyciaganymi tasmami ze standardowej obudowy 1200 czy 600 :)
Awatar użytkownika
norbi
Moderator
Posty: 2017
Rejestracja: 2 lip 2003, o 15:36
Lokalizacja: Dolny Slask
Kontakt:

Post autor: norbi »

Jakimi tasmami?
Przeciez do A1200 i A600 dysk mozesz wsadzic do srodka. Jesli sie uprzesz to nawet zmiesci sie cdrom z notebooka.
Awatar użytkownika
Atalante
Posty: 1582
Rejestracja: 17 sie 2004, o 21:55
Lokalizacja: Czaplinek

Post autor: Atalante »

To powodzenia w upychaniu :D Twardy dysk owszem, CD od laptopa tez widzialem, ale to juz wyzsza szkola jazdy. Poza tym moze nie uciagnac tego zasilacz, a w najgorszym przypadku zpali sie plyta glowna. A moze po prostu 2000 jest ladnym komputerem :D Sam bym sobie zapodal jedna gdybym mial za co.
Awatar użytkownika
Wirus
Moderator
Posty: 1777
Rejestracja: 24 gru 2003, o 14:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Wirus »

Szczerze wątpie, żeby płyta się spaliła. Pozatym jeżeli ktoś myśli o dysku i cd w amidze to na dzień dobry powinien pomyśleć o lepszym zasilaczu. Do amig wyszło też bardzo wiele obudów typu Tower które również można często znaleźć na Allegro ale ja Ci nic nie narzucam tylko mówię jak jest. Jeżeli masz ochotę kupić A2000 to ja nie mam nic przeciwko i życze Ci w tym powodzenia :)
"Kiedy PC jest szybszy od amigi?
kiedy leci z mostu prosto do rzeki" ;)

Pinball Dreams - Rekordy
Awatar użytkownika
Atalante
Posty: 1582
Rejestracja: 17 sie 2004, o 21:55
Lokalizacja: Czaplinek

Post autor: Atalante »

Amige 2000 chcial kupic Józek, a reszta postow to nasze wspolne luzne gdybania :D. Plyta od A1200 moze sie spalic, byly takie przypadki, gdy i Cd-rom i twardy dysk byly zasilane z gniazda zasilania stacji dyskow. Co do obudowy to masz racje, mozna kupic, ale jest kwestia gustu komu jaka buda bedzie sie podobac. Mnie osobiscie bardzo podoba sie A2000 i chyba wolalbym ja od A1200 zwlaszcza, ze ma od razu zorro II. Przepraszam jesli kogos z kolegow urazilem moimi postami, nie mialem takiego zamiaru.
Awatar użytkownika
martini
Posty: 713
Rejestracja: 13 cze 2004, o 12:59
Lokalizacja: Szczawno Zdrój

Post autor: martini »

Atalante pisze:Mnie osobiscie bardzo podoba sie A2000 i chyba wolalbym ja od A1200
a nie szkoda by Ci było zmieniać AGĘ na OCSa i pozostawała by jeszcze sprawa procka... jakby się ktoś zdolniejszy znalazł to mógłby wrzucić płytę od A1200 do obudowy od A2000 i było by cool :wink: (nie takie rzeczy ludzie robili he he...)
Only Amiga makes it possible :wink: happy owner of A500!
Awatar użytkownika
Atalante
Posty: 1582
Rejestracja: 17 sie 2004, o 21:55
Lokalizacja: Czaplinek

Post autor: Atalante »

W zasadzie nie byloby mi szkoda, w tej chwili tez nie mam amigi z Agą na pokladzie. Prawie kazda gra, ktora wyszla na Age ma swoj odpowiednik na ECSa, a jak sie ma karte GFX nawet na Zorro II to brak Agi nie jest juz taki dokuczliwy :wink:
jakby się ktoś zdolniejszy znalazł to mógłby wrzucić płytę od A1200 do obudowy od A2000 i było by cool (nie takie rzeczy ludzie robili he he...)
Ze szwagrem po pijaku, he he. Wlasciwie to nie byloby to chyba takie trudne. przymocowac plyte na dnie budy i wyprowadzic gniazda w miejsca gdzie oryginalnie gniazda ma A2000. Nawet nie byloby znac, ze to A1200 :D . Swoja droga, podobno byly kosci aga do A3000, nie wiem czy wyszly produkowane seryjnie, ale prototypy na pewno byly
Józek
Posty: 21
Rejestracja: 4 cze 2004, o 14:48
Lokalizacja: z kawiarenki

Post autor: Józek »

hehehe dzięki ja tu rzadko zaglądam ale widzę że się kręci he he
AMIGA FOREVER! PC SUXX
Awatar użytkownika
Atalante
Posty: 1582
Rejestracja: 17 sie 2004, o 21:55
Lokalizacja: Czaplinek

Post autor: Atalante »

To zapraszamy czesciej :D Na allegro sa w tej chwili dwie A2000.
Amiga Rulez forever & nazawsze od now! Obrazek
Józek
Posty: 21
Rejestracja: 4 cze 2004, o 14:48
Lokalizacja: z kawiarenki

Post autor: Józek »

tak, tak! jak zrobić żebym miał user level 1 albo więcej? ja już nie chcę być nowy!
AMIGA FOREVER! PC SUXX
Zablokowany