Znaleziono: Arabian Nights (było: SZUKAM PLATFORMÓWKI)

W tym miejscu piszemy o grach w które graliśmy dawno temu, a tytuł wyleciał z pamięci. Jeśli dokładnie opiszesz grę, to możesz liczyć na przypomnienie tytułu.

Moderator: GTW

Zablokowany
Awatar użytkownika
disconnect
Posty: 28
Rejestracja: 17 lut 2005, o 09:57
Lokalizacja: Skarbimierz-Osiedle

Znaleziono: Arabian Nights (było: SZUKAM PLATFORMÓWKI)

Post autor: disconnect »

qrde, kiedyś kopę lat temu widziałem tą gierkę w joysticku, wydaje mi sie że w tym samym joysticku było prezentowane crazy cars 3, była to plaformówa z widokiem z boku, biegało się gostkiem z mieczem, skakało po półkach, klimat jakiś lochów, chyba ruchome kładki, nad wodą... obrazy jak przez mgłę, może pamiętacie tytuł?...

ps.

kiedyś widziałem jak gościu z komputerowego grał w ice climbera - gierkę z nes-a - podskakiwało się eskimoskiem i wybijało cegły z sufitu, wskakiwało sie wyżej i tak na szczyt lodowej jaskini... czy ta gra wyszła na amigę? jeżeli tak to pod jakim tytułem? (koleś grał w nią chyba na amidze wlaśnie)...

POMOCY!!
...a wiesz że Mikołaj został superbohaterem?
Awatar użytkownika
doda
Posty: 94
Rejestracja: 26 lip 2004, o 22:35
Lokalizacja: WROCŁAW

Post autor: doda »

Może chodzi ci o gre : FIRST SAMURAI albo SECOND SAMURAI . : :lol:

http://hol.abime.net/563 , http://hol.abime.net/1855
Awatar użytkownika
BadMojo
Posty: 986
Rejestracja: 17 lis 2003, o 22:27
Lokalizacja: Łódź

Post autor: BadMojo »

...lub któraś z części stridera.
AXE Capoeira!
Gość

;]

Post autor: Gość »

to raczej hodzi o Prince Of Persja albo jakoś tak , głównym zadaniem było uratowanie księżniczki ,gościu biegał w takim białym wdzianku były tam rużne platwormy ,spadające półki ,przyciski itp
Awatar użytkownika
Grzesiek
Posty: 229
Rejestracja: 25 sty 2005, o 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grzesiek »

To musiał być First Samuraj w wersji na amigę lub pc, pokazywali go kiedyś w legendarnym joysticu, każdą planszę tylko przez chwile, z tego co pamiętam to na początku był wodospad, potem skakanie po platformach, pojedynek na tle czaszki, platformy.
man and the beast go to the east
Gość

chyba znalazłem...

Post autor: Gość »

wydaje mi się ze chodzi o arabian nights, ale jeszcze nie na 100%... pogram trochę dłużej i zobaczę :) dzięki za próby pomocy!
Awatar użytkownika
disconnect
Posty: 28
Rejestracja: 17 lut 2005, o 09:57
Lokalizacja: Skarbimierz-Osiedle

ARABIAN NIGHTS

Post autor: disconnect »

tak, to arabian nights, dzięki wielkie raz jeszcze!!
...a wiesz że Mikołaj został superbohaterem?
Zablokowany