Szukam pewnej gry związanej ze szkołą!!

W tym miejscu piszemy o grach w które graliśmy dawno temu, a tytuł wyleciał z pamięci. Jeśli dokładnie opiszesz grę, to możesz liczyć na przypomnienie tytułu.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
VeloN
Posty: 206
Rejestracja: 26 mar 2005, o 17:42
Lokalizacja: Sosnowiec

Szukam pewnej gry związanej ze szkołą!!

Post autor: VeloN »

Cześć!:) Mój tata mówił że mieliśmy na amigę jakomś spoko gierkę ze szkołą że tam były różne etapy sala WF Sala lekcyjna itp... i że tam się kogoś z ławki popychało a jak nauczycielka się obróciła do uczniów trzeba było siadać i tak trzeba było przechodzić aż do wyjścia! jak ta gra nazywała? chętnie bym sobie ją zobaczył i przypomniał!:D
Powro
Posty: 49
Rejestracja: 25 gru 2004, o 15:47
Lokalizacja: Czestochowa

Post autor: Powro »

Mi sie to kojaży z Skool Daze.Ale nie wiem czy była ona na Amisi.
(Napewno na ZX'a i chybcia także na C64)
A tutaj link do remake'u tej gierki:
KlassOf99
Awatar użytkownika
akuhedr
Posty: 662
Rejestracja: 14 sie 2003, o 14:45
Lokalizacja: [#1896070]

Post autor: akuhedr »

hm na amigę chyba jednak nie wyszła :-k
c-64 i spectrum

dodatkowe info:

strzelanie z procy
cios "z piąchy" ;p
If you live with apes man, it's hard to be clean
HooooBix
Posty: 106
Rejestracja: 18 mar 2005, o 15:48

hmm

Post autor: HooooBix »

mi to przypomina przygodówke "Pechowy Prezent" tylko że tam hodziło głównie o odzyskanie deskorolki ,ale ...
May The Force Be With You :P
Awatar użytkownika
dj_fan
Posty: 5
Rejestracja: 8 sie 2005, o 17:56
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice
Kontakt:

Post autor: dj_fan »

Skool Daze, i druga czesc - Back 2 Skool. Bieganie po korytarzach, zbieranie obrazkow ze scian, wybijanie korkow w kotlowni... mozna bylo pisac po tablicy, nauczycielom dawac swoje wlasne ksywy itd. O ile w pierwszej czesci nie bylo jako takiego celu gry, o tyle w B2S juz cos trzeba bylo osiagnac (byl niedaleko szkoly akademik zenski, mozna sie tam bylo zakradac i podrywac dziewczyny ;) )

W obie gierki gralem na C64 (w B2S nawet na spectrum). Na amidze nie bylo ich na pewno.

pozdrawiam
<<..:: da clubbstyle masta::..>>
Awatar użytkownika
NNWNW
Posty: 240
Rejestracja: 19 maja 2005, o 23:12
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza [Śląsk-Zagłebie]

Post autor: NNWNW »

hej.nie wiem czy ta gra wyszla na amige.ale gralem w bardzo podobna gierke do tego co opisujesz na emulatorze MAME.miala tytuł : "Mikie"angielski odpowiednik to "High School Graffiti" a japonska wersja tytulu to "Shinnyuushain Tooru-kun". jest w niej widok z gory i siedzisz w klasie.trzeba sie przesaidac z ostaniej lawki do 1 wykopujac tylkiem innych z lawek tak zeby nauczyciel nie podbiegl do ciebie.potem wychodzisz na korytarz i masz widok z boku z mnostwem drzwi i wozny idzie..gre wydalo konami w 1984roku. pod tym linkiem znajdziesz opis i screeny .moze to ta gra : http://tips.retrogames.com/gamepage/mikie.html
NNWNW Nic Nie Wiem Nie Widziałem
ODPOWIEDZ