szukam gry

W tym miejscu piszemy o grach w które graliśmy dawno temu, a tytuł wyleciał z pamięci. Jeśli dokładnie opiszesz grę, to możesz liczyć na przypomnienie tytułu.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Gość

Post autor: Gość »

Witam! Szukam pewnej gry na Amige, otoz grałem w nią bardzo dawno. Była to gra logiczna bardzo wciagajaca. Plansza była podzielona na małe kwadraciki a na nich cyferki od 1-12 i wybierało sie i zbierało punkty, lecz mozna bylo chodzic tylko w liniach poziomych i pionowych, gdy plansze odkryles cala byl zawsze rysunek jakis kobieta-robot w kolorze niebieskim, wiecie co to bylo??

A gra druga gralo sie w jedna lub dwie osoby krasnalkami małymi, najpierw trzeba bylo zapamietac obrazek potem spadaly klocki lapalo sie je i ukladalo w odpowiednie miejsce a jak sie zllapalo pajacyka to wskazywal on zawsze dobreo klocka

mam nadzieje ze wytlumaczylem dobrze i znajde odpowiedz :)
Powro
Posty: 49
Rejestracja: 25 gru 2004, o 15:47
Lokalizacja: Czestochowa

Post autor: Powro »

Pierwsza gra to Blue Angel 69
Info tutaj[/url]
Gość

Post autor: Gość »

czy ktoś mi przypomni jak sie nazywała gierka o czołgach tam można było wybrac na ile rund (max 10) ma być gra i ile czołgów ma uczestniczyć (max 4) i pożniej tam sie kupowało bronie i osłonki dla czołga czy ktoś może kojarzy tą gre ??
Awatar użytkownika
Slesz
Posty: 1728
Rejestracja: 5 lut 2005, o 02:29
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Slesz »

Tanks ?
Oczekiwanie na niebezpieczeństwo jest gorsze niż moment, gdy ono na człowieka spada.
Kubal
Posty: 692
Rejestracja: 21 wrz 2005, o 14:28

Post autor: Kubal »

Niestety ,to nie tanks lezc scorched earth (chyba było na amige bo miałem taką grę). :wink:
Awatar użytkownika
Slesz
Posty: 1728
Rejestracja: 5 lut 2005, o 02:29
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Slesz »

Scorched Earth to wersja PC, na Amidze ta gra nazywa się po prostu Tanx lub później Scorched Tanks
Z opisu wynika, że to właśnie ta gra.
Scorched Tanks jest dostępne u nas:
http://emulacja.net/game_info.php?game_id=492

Starszego Tanx trochę szukałem, ale znalazłem tylko TO
i nie wiem czy działa.
Oczekiwanie na niebezpieczeństwo jest gorsze niż moment, gdy ono na człowieka spada.
ODPOWIEDZ