tytulow gierek szukam...

W tym miejscu piszemy o grach w które graliśmy dawno temu, a tytuł wyleciał z pamięci. Jeśli dokładnie opiszesz grę, to możesz liczyć na przypomnienie tytułu.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
anf
Posty: 7
Rejestracja: 3 sie 2005, o 10:56

tytulow gierek szukam...

Post autor: anf »

witam wszystkich :)
jestem tu nowy i mam nadzieje ze milo nam sie bedzie wspolpracowac ;)
jako ze moja pamiec jest zawodna a z Amiga do czynienia ostatni raz mialem hmmm z 10 lat temu ,zapomnialem tytuly pewnych gier, ktore
wtedy bardzo mnie wciagnely :)

1) platformowka, chodzimy gosciem -ninja- z psem

2) scigalka... bodajze z OCEAN'u. scigamy sie z czasem, goni nas policja.. z tego co pamietam najpierw jezdzilismy motorem, pozniej porsche, pozniej jakas motorowka...

mam nadzieje ze ktos z Was mi pomoze :)

z gory dzieki za pomoc. pozdrawiam ;)

p.s. wiadomo iz czlowiek leniwy.. wiec jakby ktos mial 'pod reka' linki do adf'ow tych gier to bylbym wdzieczny a jesli nie to same tytuly wystarcza :)
Ostatnio zmieniony 3 sie 2005, o 16:22 przez anf, łącznie zmieniany 1 raz.
Ash
Posty: 651
Rejestracja: 7 lip 2004, o 19:36
Lokalizacja: Jaworze

Re: tytulow gierek szukam...

Post autor: Ash »

anf pisze:1) platformowka, chodzimy gosciem -ninja- z psem
Shadow Dancer?
3) gra znana jako heli & jeep ;) (przemierzamy plansze helikopterem i jeep'kiem-strzelamy do wszystkiego co sie rusza) bardziej zalezaloby mi na tej gdzie widok jest z boku ;)
Opis pasowałby do Sviwa, ale piszesz o widoku z boku, przejrzyj może starsze posty w tym dziale, bo coś mi się wydaje, że już kiedyś to było (ale tylko mi się wydaje :) ).
p.s. wiadomo iz czlowiek leniwy.. wiec jakby ktos mial 'pod reka' linki do adf'ow tych gier to bylbym wdzieczny a jesli nie to same tytuly wystarcza :)
linki
Awatar użytkownika
Blod
Administrator
Posty: 1089
Rejestracja: 24 kwie 2003, o 13:49
Lokalizacja: Stolica

Post autor: Blod »

|||||||||||||||||>--- [90%]
anf
Posty: 7
Rejestracja: 3 sie 2005, o 10:56

Post autor: anf »

thx blod ;)
ODPOWIEDZ