Gra logiczna o wyrafinowanej grafice...

W tym miejscu piszemy o grach w które graliśmy dawno temu, a tytuł wyleciał z pamięci. Jeśli dokładnie opiszesz grę, to możesz liczyć na przypomnienie tytułu.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
CHRISBOON
Posty: 3
Rejestracja: 9 mar 2005, o 19:52

Gra logiczna o wyrafinowanej grafice...

Post autor: CHRISBOON »

Staram sobie przypomnieć tytuł gry logicznej, w którą grałem przed wielu laty... grafika była na wysokim poziomie, animacja również, niezwykle pomysłowa. Nie jest to BENEFACTOR ani LEMINGI. Nie przypominam sobie w tej grze ludzików, którymi się kieruje. Byc może gra na myszkę... Były tam dźwignie, stal się przetapiało i zlewało, jakieś równoważnie, kule, woda itp. Trzeba było dobrze pogłówkować aby przejść do następnej. Elemeny planszy (to pamiętam) były wieksze niż w Benefaktorze. Trudno mi powiedzięć czy to była gra platformowa. Być może każda następna plansza nie miała nic wspólnego z poprzednią. Na ekranie to wszystka było >duże<. Prosiłbym o identyfikację tytułu tej gry lub w przypadku ewentualnych trudności podać tytuły gier o identycznej tematyce (poza: Benefactorem, Anorher World, Flashback, Lemmings). Serdeczne dzięki. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
NoOne
Posty: 431
Rejestracja: 15 cze 2003, o 14:29
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: NoOne »

może TIM The Incredable Machine - choć niewiem czy to było na amige, tak strzelam.
Odpalajta swe motóry, zakładajta ala skóry
Awatar użytkownika
martini
Posty: 713
Rejestracja: 13 cze 2004, o 12:59
Lokalizacja: Szczawno Zdrój

Post autor: martini »

TIMa na Amigę niestety nie było, a i opis jakoś do tej gry nie pasuje.
Only Amiga makes it possible :wink: happy owner of A500!
Awatar użytkownika
doda
Posty: 94
Rejestracja: 26 lip 2004, o 22:35
Lokalizacja: WROCŁAW

Post autor: doda »

Może chodzi ci o gre ,, MORPH '' .
HooooBix
Posty: 106
Rejestracja: 18 mar 2005, o 15:48

Post autor: HooooBix »

mi tylko "LOGICAL" (nie wiem czy dobrze napisałem :P) przychodzi do głowy
May The Force Be With You :P
Awatar użytkownika
ZB
Posty: 481
Rejestracja: 11 maja 2005, o 02:48
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: ZB »

HooooBix
Posty: 106
Rejestracja: 18 mar 2005, o 15:48

Post autor: HooooBix »

to raczej nie bedzie to ale podaje tytuł gry o podobnej tematyce :twisted: "Push Over"
May The Force Be With You :P
Awatar użytkownika
dj_fan
Posty: 5
Rejestracja: 8 sie 2005, o 17:56
Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice
Kontakt:

Post autor: dj_fan »

Ja stawiam na Teeny Weenys (w gre prztykalem sporo lat temu wiec tytul moglem podac z niewielkim bledem). Klon lemmingow z wiekszymi niz w BF przedmiotami... pasuje do opisu. Zwroc uwage na ten tytul...

edit: to o tej grze mowie: KLIK

pozdrawiam
<<..:: da clubbstyle masta::..>>
ODPOWIEDZ