Kopacz [zbieracz skarbów] i Adams Family

W tym miejscu piszemy o grach w które graliśmy dawno temu, a tytuł wyleciał z pamięci. Jeśli dokładnie opiszesz grę, to możesz liczyć na przypomnienie tytułu.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
DJ ADriano
Posty: 1
Rejestracja: 14 paź 2005, o 23:01

Kopacz [zbieracz skarbów] i Adams Family

Post autor: DJ ADriano »

Wiec o ile sobie przypominam ta gra miała fajna grafe. bardzo kolorowa. Byłem sobie kopaczek z młotem pneumatycznym i kopałem. Zbieram klucze i był czas w jakim miałem zebrac skarby. Gra była zajefajna.

Druga gra to rodzina adamsów . Była taka fajna muzyczka i sie chodziło fajne takie .... :D

Pomocy Pliss
Awatar użytkownika
Slesz
Posty: 1728
Rejestracja: 5 lut 2005, o 02:29
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Slesz »

Oczekiwanie na niebezpieczeństwo jest gorsze niż moment, gdy ono na człowieka spada.
Anthrox
Mistrz Mortal Kombat 2
Posty: 1247
Rejestracja: 19 sie 2005, o 17:14
Lokalizacja: woj. wielkopolskie ;)
Kontakt:

Post autor: Anthrox »

Slesz pisze:1 ) PP Hammer
Podobną tematykę ma też gra "Lost in mine", jeśli dobrze pamiętam, gra jest po polsku 8)
www.thecompany.pl -> zajrzyj, gdy emulator Amigi stanowi dla Ciebie czarną magię.
Awatar użytkownika
Jedi
Posty: 1572
Rejestracja: 9 lip 2004, o 17:47
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Post autor: Jedi »

Moim zdaniem z pewnością jest to PP Hammer, sam w nią grałem jak byłem mały i też mi się podobała. Pamiętam że pewnego dnia wyleciała mi za biurko i od tamtej pory nie grałem w tą grę. A grałem w nią może zaledwie kilka razy. Lost in mine, chyba się nie chodziło z młotem pneumatycznym ;) .
"Więc głowa do góry gdy dzień wstaje rano
Od tego są nogi by łazić na nich"

"Być czy mieć takie dwa pytania
Bliżej ku celom posiadania"

Kult - Komu bije dzwon
Anthrox
Mistrz Mortal Kombat 2
Posty: 1247
Rejestracja: 19 sie 2005, o 17:14
Lokalizacja: woj. wielkopolskie ;)
Kontakt:

Post autor: Anthrox »

Napisałem, że Lost in mine ma podobna tematyke i moze i ta gre sprawdzić :)
Zresztą w Lost... były pojazdy wiertnicze itd. wiec nie pamietam, czy tam chodzilo sie z mlotem :P
www.thecompany.pl -> zajrzyj, gdy emulator Amigi stanowi dla Ciebie czarną magię.
ODPOWIEDZ