Gry z Atari i Pegasusa

W tym miejscu piszemy o grach w które graliśmy dawno temu, a tytuł wyleciał z pamięci. Jeśli dokładnie opiszesz grę, to możesz liczyć na przypomnienie tytułu.

Moderator: GTW

Anthrox
Mistrz Mortal Kombat 2
Posty: 1247
Rejestracja: 19 sie 2005, o 17:14
Lokalizacja: woj. wielkopolskie ;)
Kontakt:

Post autor: Anthrox »

Robie to - po prostu szukam pomocy (ale na forum) i dziękuję różnym osobom jeśli mi pomogą, a potem ja im pomagam - ale ty tego widać nie rozumiesz ;)
www.thecompany.pl -> zajrzyj, gdy emulator Amigi stanowi dla Ciebie czarną magię.
Awatar użytkownika
Amigaz
Posty: 261
Rejestracja: 11 paź 2005, o 19:48
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Amigaz »

jak cos to na amige jest konkeykong (NES) i arcanoid (atari)
AMIGA ROOLZ
GET BOINGED
Awatar użytkownika
stary_dab
Posty: 15
Rejestracja: 31 paź 2005, o 16:47
Lokalizacja: Kraków

Post autor: stary_dab »

Anthrox pisze:Robie to - po prostu szukam pomocy (ale na forum) i dziękuję różnym osobom jeśli mi pomogą, a potem ja im pomagam - ale ty tego widać nie rozumiesz ;)
Anthrox,nie wkurzaj się,;) po prostu naucz się szukać !
Anthrox
Mistrz Mortal Kombat 2
Posty: 1247
Rejestracja: 19 sie 2005, o 17:14
Lokalizacja: woj. wielkopolskie ;)
Kontakt:

Post autor: Anthrox »

Oki, @stary_dębie - nie kłóćmy się - zawieszamy broń, bo jedziemy przecież na tej samej "Amidze" :mrgreen:
www.thecompany.pl -> zajrzyj, gdy emulator Amigi stanowi dla Ciebie czarną magię.
Awatar użytkownika
Amigaz
Posty: 261
Rejestracja: 11 paź 2005, o 19:48
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Amigaz »

tak jest Amiga Roolz :)

Hmm, tak wogole to sporo jest gier ze starszych kompow tyle ze w innych wersjach. Na przyklad giana byla na C64 i chyba na atarca, tak samo Prince of persia
AMIGA ROOLZ
GET BOINGED
Awatar użytkownika
XaNtoR
Posty: 52
Rejestracja: 5 mar 2004, o 22:18
Lokalizacja: Bębło pod Krakowem
Kontakt:

Post autor: XaNtoR »

Mam kolekcje gierek "Commodore & Amiga Games" na czterech dyskietkach DMS. Na pierwszej sa gry Croak, Bobs Garden, Mine Runner, Digger i Popeye czyli stare gierki z Commodore. Jak ktos chce, moge przeslac na maila, tylko musial bym sie udac do kafejki internetowej, bo w domu moge wyslac max 400KB, a one zajmuja wiecej niz 500KB jedna :wink:
AmigaAmigaaMiga mi przed oczami...
Anthrox
Mistrz Mortal Kombat 2
Posty: 1247
Rejestracja: 19 sie 2005, o 17:14
Lokalizacja: woj. wielkopolskie ;)
Kontakt:

Post autor: Anthrox »

umieść na rapidshare.de - szybciej bedzie :)
I wszyscy ściągną
www.thecompany.pl -> zajrzyj, gdy emulator Amigi stanowi dla Ciebie czarną magię.
Awatar użytkownika
Slesz
Posty: 1728
Rejestracja: 5 lut 2005, o 02:29
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Slesz »

Niektóre z tych gier są dostępne w internecie, ale nie wiadomo w jakiej wersji i czy w 100% działające.
Zawsze lepiej mieć alternatywę, dlatego jestem za tym, żebyś w pierwszej kolejności przesłał Prezesowi, może pokusi się o zamieszczenie tego na stronie (jeśli ofkoz to rusza pod Amigą i pod emulatorem ;P )

Adres mailowy Prezesa powinieneś mieć, jeśli zachowałeś maila z linkiem do aktywacji konta. Jeśli go nie masz, to wystarczy poprosić na pw ;)
Oczekiwanie na niebezpieczeństwo jest gorsze niż moment, gdy ono na człowieka spada.
Awatar użytkownika
XaNtoR
Posty: 52
Rejestracja: 5 mar 2004, o 22:18
Lokalizacja: Bębło pod Krakowem
Kontakt:

Post autor: XaNtoR »

Na mojej Amidze 1200 040 nie chcialo dzialac wiekszosc gier z tego, ale przy ustawieniu w UAE Amigi500 1.3 wszystko sie wczytuje bez problemu. W poniedzialek bede mial te wszystkie dyskietki na plytce, wpadne do kafe i wysle na rapid oraz prezesowi. Nie bedzie chyba problemu z wrzuceniem ich na Elbi poniewaz wszystkie sa Freeware i Shareware. Problem moze byc z tym, ze sa to dyskietki z czasopisma C&M ale ono przecierz nie istnieje :P
AmigaAmigaaMiga mi przed oczami...
Anthrox
Mistrz Mortal Kombat 2
Posty: 1247
Rejestracja: 19 sie 2005, o 17:14
Lokalizacja: woj. wielkopolskie ;)
Kontakt:

Post autor: Anthrox »

Hmmm - a do uruchomienia tych gierek potrzebny jest jakis dodatkowy program ? (tj. emulator ?)
www.thecompany.pl -> zajrzyj, gdy emulator Amigi stanowi dla Ciebie czarną magię.
Anthrox
Mistrz Mortal Kombat 2
Posty: 1247
Rejestracja: 19 sie 2005, o 17:14
Lokalizacja: woj. wielkopolskie ;)
Kontakt:

Post autor: Anthrox »

@phl22 =>
Okazało się, że ta gra jest eXtra (dużo "znajdziek") itp. - więc jeszcze raz Ci dziękuję za tą grę :) => a czołg zmienia się w rakietę po przejściu na drugi poziom tj. kosmos

A teraz z innej beczki:

Pewien "życzliwy" przypomniał mi, żebym umieścił grę Giełda Światowa. Ale wstyd - jestem taki egoista i chcę zrobić na tym mały interesik. A otóż => umieszcze tą grę, jak administracja zdejmie mi warna przed ustalonym czasem (przecież ostatnio bardzo sie poprawiłem), bo po za tym - uważam tego warna za krzywdzącego, ponieważ nie dostałem upomnienia, że "jeszcze jedno słowo", a będzie warn.
Uważam to za satysfakcjonujące rozwiązanie - ja daję grę i równocześnie będę oczyszczony 8)
[size=0]No dobra, nawet jak nie będę miał zdjetego warna postaram sie tą grę umieścić, ale jestem ciekawy, czy administracja przystanie na moją propozycję - w końcu trzeba się dogadywać ;)[/size]
www.thecompany.pl -> zajrzyj, gdy emulator Amigi stanowi dla Ciebie czarną magię.
Awatar użytkownika
Slesz
Posty: 1728
Rejestracja: 5 lut 2005, o 02:29
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Slesz »

Mi to podchodzi bardziej pod szantaż :P
Oczekiwanie na niebezpieczeństwo jest gorsze niż moment, gdy ono na człowieka spada.
Kubal
Posty: 692
Rejestracja: 21 wrz 2005, o 14:28

Post autor: Kubal »

@Anthrox - a nie mogłeś napisać :"dam wam giełdę św. a wy mi warna zdejmijcie ." byłoby krócej a znaczenie to samo .
Anthrox
Mistrz Mortal Kombat 2
Posty: 1247
Rejestracja: 19 sie 2005, o 17:14
Lokalizacja: woj. wielkopolskie ;)
Kontakt:

Post autor: Anthrox »

Slesz pisze:Mi to podchodzi bardziej pod szantaż :P
Widzę, że nie przeczytałes tekstu napisanego drobnym maczkiem :P
www.thecompany.pl -> zajrzyj, gdy emulator Amigi stanowi dla Ciebie czarną magię.
Awatar użytkownika
kendziur
Posty: 442
Rejestracja: 4 lip 2005, o 22:11
Lokalizacja: Out Of The Silent Planet

Post autor: kendziur »

@phl22- mógłbyś uaktualnić link plz?
Pupcia, rubcia, salcesonik!
Helou, belou, w dupę słonik!
Tatolokalizator!
ODPOWIEDZ