Znaleziono: Mr. Nutz: Hoppin' Mad (było: Squirrel cos tam)

W tym miejscu piszemy o grach w które graliśmy dawno temu, a tytuł wyleciał z pamięci. Jeśli dokładnie opiszesz grę, to możesz liczyć na przypomnienie tytułu.

Moderator: GTW

Zablokowany
Awatar użytkownika
XaNtoR
Posty: 52
Rejestracja: 5 mar 2004, o 22:18
Lokalizacja: Bębło pod Krakowem
Kontakt:

Znaleziono: Mr. Nutz: Hoppin' Mad (było: Squirrel cos tam)

Post autor: XaNtoR »

Roznica ta, ze ta gra jest wiele bardziej rozbudowana. Na poczatku gry mamy do czynienia z postacia w jakims tam swiecie widziana z gory (jak w Zelda lub Pokemon na GameBoya, tyle ze chodzi sie po wyznaczonych sciezkach) jak wejdzie sie w jakis objekt laduje sie gra platformowka. Na poczatku mamy do czynienia ze zwyklym "super frogiem" pozniej nie dosc, ze potrafi sie chwile utrzymywac to w trakcie znajdywania kolejnych "skrzydelek" moze wyprawiac zadziwiajace ewolucje w powietrzu jesli jest solidnie rozpredzon. Postac jest wiewiorka jak mowi sam tytul. Gierka bardzo mi sie podobala i gralem w nia dlugimi godzinami na Amidze 500 jak bylem jeszcze szczeniakiem, teraz nigdzie nie moge jej znalezc.
Dopisze jeszcze tylko, ze jest to jakby polaczenie SuperFrog, Zool, Zelda(GameBoy) i czegos tam jeszcze. Gra jest bardzo dynamiczna i nie przeszedlem jej ;P W Super Frogu byly byl chyba taki moment, ze leci sie w tunelu, w mojej opisywanej grze tez sa takie etapy. Bylbym wdzieczny jakby znal ktos oprocz mnie jeszcze ta rozbrykana wiewiorke.
Podrawiam wracajacych do sentymentow :wink:
Awatar użytkownika
BadMojo
Posty: 986
Rejestracja: 17 lis 2003, o 22:27
Lokalizacja: Łódź

Post autor: BadMojo »

Może to Mr Nutz. (inny tytuł: Timet - The Flying Squirrel)
AXE Capoeira!
Awatar użytkownika
XaNtoR
Posty: 52
Rejestracja: 5 mar 2004, o 22:18
Lokalizacja: Bębło pod Krakowem
Kontakt:

Super!!!

Post autor: XaNtoR »

BadMojo pisze:Może to Mr Nutz. (inny tytuł: Timet - The Flying Squirrel)
Wielkie dzieki! To wlasnie ta gra!!! W pamieci mi sie zapisala jako super perelka, w rzeczywistosci jest inna. Jak to czlowiek potrafi sobie wspomnienia wyolbrzymic. Zabieram sie za granie jak tylko skads ja pobiore :D
Zablokowany