Destroyer

W tym miejscu piszemy o grach w które graliśmy dawno temu, a tytuł wyleciał z pamięci. Jeśli dokładnie opiszesz grę, to możesz liczyć na przypomnienie tytułu.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Zachu

Destroyer

Post autor: Zachu »

Pamiętam była taka gra, pływało się niszczycielem. Miałem amigę 600, więc z powodu braku klawiatury numerycznej nie mogłem poruszać działem! Pamięta ktoś tę grę?
Tego typu gier było mało z tego co pamiętam (miałem 6-7 lat)
Była gra co widać było człowieka i do grania używało się myszki i druga (Destroyer) gdzie myszki się nie używało.
Pomoże mi ktoś i prześle tę grę?
Gość

Post autor: Gość »

Destroyera już mam, ale ta druga gra. Niewiem jak się nazywa.
Awatar użytkownika
ZB
Posty: 481
Rejestracja: 11 maja 2005, o 02:48
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: ZB »

"IT doesn´t born yet, because when IT born, it will be end of all what we know. IT is God, IT is Devil, IT is Unborn. It isn´t here yet, but seas become dry, newborns dying and land is controled by wave of hysteria and madness."
Zachu

Post autor: Zachu »

Nie nie. Statek (niszczyciel) coś podobnego do Advanced Destroyer Simulator, tylko operowało się myszką też.


Szukam też gry, gdzie jechałeś motorem (wyścigi) i mogłeś kopać przeciwników. Gdy spadłeś z motoru musiałeś do niego biec.
Co jakiś czas były skrzyżowania takie. można było strącać nawet policjantów.
Jaki to tytuł?
Awatar użytkownika
Slesz
Posty: 1728
Rejestracja: 5 lut 2005, o 02:29
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Slesz »

Road Rash
Oczekiwanie na niebezpieczeństwo jest gorsze niż moment, gdy ono na człowieka spada.
Awatar użytkownika
Borias
Posty: 322
Rejestracja: 16 lut 2004, o 15:14
Lokalizacja: From Hell

Post autor: Borias »

Zachu pisze: Szukam też gry, gdzie jechałeś motorem (wyścigi) i mogłeś kopać przeciwników. Gdy spadłeś z motoru musiałeś do niego biec.
Co jakiś czas były skrzyżowania takie. można było strącać nawet policjantów.
Jaki to tytuł?
"Road Rash"? http://www.planetemu.net/index.php?sect ... 257&page=r
Gość

Post autor: Gość »

Tak ! O tę grę mi chodzi.
ODPOWIEDZ