Znaleziono: Train, The: Escape to Normandy (było: Pancerny)

W tym miejscu piszemy o grach w które graliśmy dawno temu, a tytuł wyleciał z pamięci. Jeśli dokładnie opiszesz grę, to możesz liczyć na przypomnienie tytułu.

Moderator: GTW

Zablokowany
Awatar użytkownika
Marco184
Posty: 96
Rejestracja: 17 lut 2005, o 02:23
Lokalizacja: Płock

Znaleziono: Train, The: Escape to Normandy (było: Pancerny)

Post autor: Marco184 »

Ja sam gralem w ta gre na c-64 ale kolega mial ja na amidze 500 tak ze musi byc tez wersja na amige :
a wiec gre zaczynalo sie jak gdyby na stacji kolejowej i strzelalo sie do budynku w zapalajace sie okienka , zapalilo sie ich okolo 10-20 jak wszystkie sie rozwalilo to wsiadalo sie do pociagu i bylo pokazane na mapie gdzie ma sie dojechac gdzie w drodze atakowaly na samoloty itp.
a dokladnie siedzialo sie w pociagu , dokladalo wegla i wypuszczalo pare a w miedzy czasie trzeba bylo ogladac pociag nastepujaco zmnienialo sie kamery np F1 ( w C-64 ) to byla kamera na dachu z przodu pociagu z kad strzelalo sie do samolotów itp
A i z kolegami mowilismy na to PANCERNY POCIAG a nazwa napewno byla inna
POZDRO
Amiga 1200
Awatar użytkownika
ZB
Posty: 481
Rejestracja: 11 maja 2005, o 02:48
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: ZB »

"IT doesn´t born yet, because when IT born, it will be end of all what we know. IT is God, IT is Devil, IT is Unborn. It isn´t here yet, but seas become dry, newborns dying and land is controled by wave of hysteria and madness."
Gość

Nienie to nie to

Post autor: Gość »

Niestety to nie to pancerny pociag ma gorsza grafe bo na poczatku ta gra powstala na c-64
Awatar użytkownika
norbi
Moderator
Posty: 2017
Rejestracja: 2 lip 2003, o 15:36
Lokalizacja: Dolny Slask
Kontakt:

Post autor: norbi »

Awatar użytkownika
Marco184
Posty: 96
Rejestracja: 17 lut 2005, o 02:23
Lokalizacja: Płock

TAK ...

Post autor: Marco184 »

Towlasnie ta gierka Dzieki norbi a moze ktos ja ma?
Amiga 1200
Zablokowany