Znaleziono: Fuzzball (było: chodziło sie kuleczką)

W tym miejscu piszemy o grach w które graliśmy dawno temu, a tytuł wyleciał z pamięci. Jeśli dokładnie opiszesz grę, to możesz liczyć na przypomnienie tytułu.

Moderator: GTW

Zablokowany
biegu86

Znaleziono: Fuzzball (było: chodziło sie kuleczką)

Post autor: biegu86 »

Kiedys mialem taką gre, co sie chodzilo taka puchatą kuleczką, i sie zbierało jakieś owoce, tam biegaly tez inne kulki które po jakims czasie zaczeły biegac coraz szybciej, robiły sie większe. Żeby przejść jedną plansze trzeba było chyba zjeść wszystkei owoce i sie otwierało przejście gdzieś na planszy. Aha pamietam jeszcze że ta puchata kuleczka mogła pluć w te inne kulki. Pamiętacie może taką gre?
Awatar użytkownika
Slesz
Posty: 1728
Rejestracja: 5 lut 2005, o 02:29
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Slesz »

Oczekiwanie na niebezpieczeństwo jest gorsze niż moment, gdy ono na człowieka spada.
Awatar użytkownika
biegu
Posty: 367
Rejestracja: 16 lut 2004, o 15:14
Lokalizacja: Tychy

Post autor: biegu »

nie niestety to nie to, tam bylo widac tą kuleczke z boku (taki niebieski pompon) i sie skakało bo jakichś tam podestach. Te plansze takie raczej małe były , jedna plansza to taki prostokąt, pozniej przenosilo do nastepnej. O przypomnialo mi sie ze jak za dlugo czasu sie gralo w jednej planszy to pozniej chyba osy wylatywaly chociaz nie jestem pewien :P
Awatar użytkownika
Bebokus pospolitus
Posty: 1410
Rejestracja: 6 sty 2005, o 17:26
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Bebokus pospolitus »

Ja wiem co to :D Ta gra to Fuzzball.
http://www.retrostacja.org/ multi blog o grach :)
Awatar użytkownika
biegu
Posty: 367
Rejestracja: 16 lut 2004, o 15:14
Lokalizacja: Tychy

DZIEKI :)

Post autor: biegu »

Dokladnie chodzi o gre FUZZBALL :D dziękówka, ale teraz sie pojawia nastepny problem bo nie umiem jej nigdzie znalesc:P
Awatar użytkownika
Blod
Administrator
Posty: 1089
Rejestracja: 24 kwie 2003, o 13:49
Lokalizacja: Stolica

Post autor: Blod »

Zapraszamy zatem albo na planetemu albo do pierwszej wiadomości na tym forum
|||||||||||||||||>--- [90%]
Zablokowany