Znaleziono: Maupiti Island (było: Taki typowy kryminał)

W tym miejscu piszemy o grach w które graliśmy dawno temu, a tytuł wyleciał z pamięci. Jeśli dokładnie opiszesz grę, to możesz liczyć na przypomnienie tytułu.

Moderator: GTW

Zablokowany
Awatar użytkownika
Prezes124
Posty: 7
Rejestracja: 22 mar 2006, o 09:53
Lokalizacja: Ostrowiec

Znaleziono: Maupiti Island (było: Taki typowy kryminał)

Post autor: Prezes124 »

Witam,

Grałem kiedyś na Przyjaciółce w taką giereczkę typowo kryminalną. Odkrywanie tajemnic, wyjaśnianie jakiegoś morderstwa, odkrywanie zagadek. Typowa przygodówka myszkowa. Rzecz się działa na jakiejś wyspie i pokazywało procentowe wykonanie zadania (ile tajemnic odkryto). Poruszanie się było troszkę na zasadzie np: Elviry II (mniej więcej). Kojarzy ktoś? Genialna to była gra, fajnie by było znów pograć.
Awatar użytkownika
amigafan
Posty: 694
Rejestracja: 1 cze 2004, o 15:07
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: amigafan »

Robię za darmowy amigowy help-line. Mam nadzieję, że zostanę doceniony. ;)
Gość

Post autor: Gość »

Nie nie. W tamtej gierce widok jest tak jakby z oczu bohatera. Aha i na rozwiązanie całej tajemnicy mamy kilka dni.
Awatar użytkownika
Arekis
Posty: 1785
Rejestracja: 20 mar 2005, o 16:45
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Arekis »

nie wiem dokładnie ale może Alfabet Śmierci?
Awatar użytkownika
ZB
Posty: 481
Rejestracja: 11 maja 2005, o 02:48
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: ZB »

Przepatrz moze to ktorys z tych tytulow
http://hol.abime.net/search.php?N_ref_category=3
"IT doesn´t born yet, because when IT born, it will be end of all what we know. IT is God, IT is Devil, IT is Unborn. It isn´t here yet, but seas become dry, newborns dying and land is controled by wave of hysteria and madness."
Awatar użytkownika
Prezes124
Posty: 7
Rejestracja: 22 mar 2006, o 09:53
Lokalizacja: Ostrowiec

Post autor: Prezes124 »

Znalazłem! Gierka nazywa się MAUPITI ISLAND. Kurde z 14 lat temu w to grałem. Wróciły wspomnienia z dzieciństwa :)
Zablokowany