Znaleziono: Bonanza Bros (było: Szukam gierki)

W tym miejscu piszemy o grach w które graliśmy dawno temu, a tytuł wyleciał z pamięci. Jeśli dokładnie opiszesz grę, to możesz liczyć na przypomnienie tytułu.

Moderator: GTW

Zablokowany
Fazzy4
Posty: 31
Rejestracja: 27 lip 2003, o 13:12

Znaleziono: Bonanza Bros (było: Szukam gierki)

Post autor: Fazzy4 »

Może ktoś zna tytuł gry w której wcielamy się w postać złodzieja. Trzebabyło pozbierać wszystkie skarby na planszy żeby przejść do następnej. Utrudniali nam to policjanci chodzący po planszy. Możliwa gra na 2 graczy. Za podanie tytułu z góry dziękuję :)
Fre
Posty: 227
Rejestracja: 14 sie 2003, o 12:27

Post autor: Fre »

"Bagman" pasuje do opisu który podałeś. Na Amigdzie jest to "Bagitman".
Respekt to nie dar - trzeba na niego zapracować.
Fazzy4
Posty: 31
Rejestracja: 27 lip 2003, o 13:12

Post autor: Fazzy4 »

Niestety to nie "Bagitman" :( Gra o którą mi chodzi miała lepszą grafikę i jeden z graczy był chudy a drugi był gruby. Dodatkowo można było jeszcze rzucać kamieniami czy czymś podobnym (trafienie policjanta powodowało chwilowe ogłuszenie go). Wiem że trzeba było zebrać wszystkie skarby w określonym czasie. Pomiędzy planszami były bonusy które polegały na tym że musieliśmy uciekać przed policyjnymi światłami.
Fre
Posty: 227
Rejestracja: 14 sie 2003, o 12:27

Post autor: Fre »

No to nie wiem co to za gra. Twój początkowy opis wskazuje na grę "Blues Brothers", lecz jakoś sobie nie przypominam, żeby były w niej plansze bonusowe gdzie trzeba było uciekać przed policyjnymi światłami. Będe szukał dalej, jak coś znajde to napisze.
Respekt to nie dar - trzeba na niego zapracować.
Fazzy4
Posty: 31
Rejestracja: 27 lip 2003, o 13:12

Post autor: Fazzy4 »

Wieeelkie dzięki :) Za poszukiwania :):) Niestety to nie jest "Blues Brothers" :( Chyba więcej nic sobie nie przypomnę o tej gierce... Fajnie że ktoś chce mi pomóc :)
Awatar użytkownika
norbi
Moderator
Posty: 2017
Rejestracja: 2 lip 2003, o 15:36
Lokalizacja: Dolny Slask
Kontakt:

Post autor: norbi »

Przegladnij ta strone:
http://hol.abime.net/
Jest to baza danych opisujaca gierki dla Amigi.
Ostatnio zmieniony 13 lis 2003, o 22:44 przez norbi, łącznie zmieniany 1 raz.
Fazzy4
Posty: 31
Rejestracja: 27 lip 2003, o 13:12

Post autor: Fazzy4 »

Konkretna strona!! Trochę czasu mi zajmie poprzeglądanie wszystkiego ale zrobię to z przyjemnością :) Nie pozostaje mi nic innego jak tylko napisać (kolejny raz zresztą) wielkie dzięki :)
Fre
Posty: 227
Rejestracja: 14 sie 2003, o 12:27

Post autor: Fre »

Wiem co to za gierka!!! Jest to "Bonanza Bros" !!!! Znjadziesz ją na retro.makii.pl. Jestem pewien, nie musisz już przeglądać tej stronki. Wielkie dzięki dla szenko2325 bo to on mi pomógł znaleźć tą gre!!!
Respekt to nie dar - trzeba na niego zapracować.
Fazzy4
Posty: 31
Rejestracja: 27 lip 2003, o 13:12

Post autor: Fazzy4 »

Taaaaak :) tego szukałem. Jeszcze raz wielkie dzięki :):):):):)
olesio
Posty: 757
Rejestracja: 26 gru 2003, o 20:57
Lokalizacja: Szczecin

Re: Szukam gierki

Post autor: olesio »

Witam.

[quote="Fazzy4"]Może ktoś zna tytuł gry w której wcielamy się w postać złodzieja. Trzebabyło pozbierać wszystkie skarby na planszy żeby przejść do następnej. Utrudniali nam to policjanci chodzący po planszy. Możliwa gra na 2 graczy. Za podanie tytułu z góry dziękuję :)[/quote]

Tobie chodzi chyba o gre "Bonanza Bros". Pasuje do opisu.
Btw, nie wiem czy masz włączone info o odpowiedzi, a ze
ten thread jest dosc stary podam Ci linka do gry na priv'a.
Pozdrawiam: olesio

"Cel uświęca środki"
Zablokowany