Lowienie ryb

W tym miejscu piszemy o grach w które graliśmy dawno temu, a tytuł wyleciał z pamięci. Jeśli dokładnie opiszesz grę, to możesz liczyć na przypomnienie tytułu.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
XaNtoR
Posty: 52
Rejestracja: 5 mar 2004, o 22:18
Lokalizacja: Bębło pod Krakowem
Kontakt:

Lowienie ryb

Post autor: XaNtoR »

Nie jest to Reel fish'n i nie steruje tam sie myszka tylko Joyem.
Moge tylko powiedziec, ze wybieralo sie rzeki i jeziora o okreslonych nazwach, wybieralo sie sile rzutu splawikiem/przyneta cos jakby w popularnych grach na Amige o golfie. Aha, jeszcze pokazywalo jaka rybe sie zlowilo, czyli np Karpia albo Wegorza.
Przypomnialo mi sie jeszcze, ze okreslone ryby mozna bylo zlowic na okreslonych jeziorach/rzekach, choc zdarzaly sie inne, ale prawdopodobienstwo bylo inne.
Po udanym rybobraniu pojawial sie obrazek zadowolonego ojca z synem, gdy sie nie udalo nie pamietam.
Byly w grze dwa tryby: Rozrywkowy i cos jakby turniej. Zawsze gralem w rozrywkowym, bo tylko wtedy mozna bylo wybrac dowolna lokalizacje i wedkowalem na karpie, najlatwiej sie lapalo i znalem technike.
Aby zlapac rybe trzeba bylo w odpowiednim momencie pociagnac joya do siebie i pozniej ciagnac trzymajac fire, jak joya sie dalo do pozycji domyslnej lub do gory bylo duze prawdopodobienstwo, ze ryba ucieknie. Pomagalo czasami ruszanie w lewo i prawo. Gdy trafilo sie w krzaki po prostu trzeba bylo rzucic drugi raz, nie tracilo sie nic. zreszta chyba nie kupowalo sie chyba przynet jak w Reel fish'n.
AmigaAmigaaMiga mi przed oczami...
Awatar użytkownika
norbi
Moderator
Posty: 2017
Rejestracja: 2 lip 2003, o 15:36
Lokalizacja: Dolny Slask
Kontakt:

Post autor: norbi »

Na ilu dyskietkach byla gra?
Na jakiej Amidze grales?
Ktory to był rok (w przyblizeniu)
Czy na pewno grales na Amidze?
patrykvel
Posty: 2
Rejestracja: 31 lip 2005, o 11:51
Lokalizacja: Tomaszów Maz.

Post autor: patrykvel »

ja tez szukam gry o lowieniu ryb, pamietam ze w mojej mozna bylo wybrac chyba z 8 miejsc, i na ostatnim byly szczupaki, ja tez gralem ja joisticku, pamietam tez, ze ten co lowil ryby siedzial na brzegu i sie nie ruszal, nie bylo lodzi itp

1.mozliwe ze gra byla na jednej dyskietce
2.amiga 500+
3. 97-98
4. to byla napewno amiga :)
Awatar użytkownika
XaNtoR
Posty: 52
Rejestracja: 5 mar 2004, o 22:18
Lokalizacja: Bębło pod Krakowem
Kontakt:

Post autor: XaNtoR »

norbi pisze:Na ilu dyskietkach byla gra?
Na jakiej Amidze grales?
Ktory to był rok (w przyblizeniu)
Czy na pewno grales na Amidze?
Byla chyba na jednej dyskietce
Osobiscie gralem wtedy na 1230/8MB Fast lub 1240 32MB Fast
Ja gralem dosyc pozno, bo mniej wiecej w roku 1997 ale gra byla stara, wydana pod koniec lat 80
Na 100% na Amidze, na zwyklym Joyu, nie bylo problemu aby dzialala na Kicku 3.1 bo tylko taki mialem :P
AmigaAmigaaMiga mi przed oczami...
Awatar użytkownika
kendziur
Posty: 442
Rejestracja: 4 lip 2005, o 22:11
Lokalizacja: Out Of The Silent Planet

Post autor: kendziur »

Reel Fish'n?

http://hol.abime.net/1217

Chyba jedyna z takiego rodzaju na Amigę.
Pupcia, rubcia, salcesonik!
Helou, belou, w dupę słonik!
Tatolokalizator!
patrykvel
Posty: 2
Rejestracja: 31 lip 2005, o 11:51
Lokalizacja: Tomaszów Maz.

Post autor: patrykvel »

nie, to nie ta gra :(
Awatar użytkownika
kaaboom
Posty: 23
Rejestracja: 15 paź 2006, o 20:57

Post autor: kaaboom »

Jest 8 jezior,ale z tego co pamietam to to sterowalo sie myszka i plywalo lodzia--"

Gone Fish'n
http://hol.abime.net/2768
ODPOWIEDZ