Strzelanka na Dzikim Zachodzie

W tym miejscu piszemy o grach w które graliśmy dawno temu, a tytuł wyleciał z pamięci. Jeśli dokładnie opiszesz grę, to możesz liczyć na przypomnienie tytułu.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
Noovy

Strzelanka na Dzikim Zachodzie

Post autor: Noovy »

Gra polegała na pokonaniu bandy Robsona. Walka toczy się w różnych miejscach. Jako tajemniczy łowca nagród, nie mający niczego do stracenia, wyruszamy tropem Robsona i jego ludzi 8) .

Jest to Polska gra firmy L.K. AVALON.
Gra w tytule miała wyraz WILD.
Grało się myszką, tz. celowało do pojawiających się postaci.

Jaka to gierka i na jakiej stronie mogę ją znaleźć ?
Dzięki. :P
Awatar użytkownika
BadMojo
Posty: 986
Rejestracja: 17 lis 2003, o 22:27
Lokalizacja: Łódź

Post autor: BadMojo »

Tu masz listę wszystkich gier avalonu (żadnej ze wyrazem "wild" nie ma).

Natomiast tu masz listę gier ze słowem 'wild', może cosik pomoże...
AXE Capoeira!
Noovy

Post autor: Noovy »

Dzięki BadMojo, już wcześniej szukałem na tej stronie i jej tam nie ma, może masz jeszcze jakieś propozycje ?

Trudno uwieżyć, że ta gierka została pominięta.
Przypominałem sobie, że ta gierka to chyba WILD WEST, ale nigdzie nie mogę jej znaleźć, żeby się upewnić, a co dopiero zagrać.

W tej gierce celowało się (kursor myszki to był celownik) do pojawiających się np. w oknach, drzwiach rewolwerowców i trzeba było być szybszym od nich, żeby nie dostać kulki.
Jeśli się już oberwało to pojawiał się fajny tekścik.

Może jakiś Amigowiec ją sobie przypomina ? 8)
Awatar użytkownika
Shoonay
Posty: 824
Rejestracja: 1 mar 2004, o 03:29
Kontakt:

Post autor: Shoonay »

Zdaje się że coś tam było ;)
To chyba była gierka AMOSowa a w którymś z numerów Magazynu Amiga, pojawiła się recka.
Awatar użytkownika
Blod
Administrator
Posty: 1089
Rejestracja: 24 kwie 2003, o 13:49
Lokalizacja: Stolica

Post autor: Blod »

Wiem, że to nie wyszło z LK Avalonu, ale brzmi jak to czego sam ostatnio szukałem: West Phaser
|||||||||||||||||>--- [90%]
Awatar użytkownika
OSH
Posty: 291
Rejestracja: 12 maja 2006, o 11:11

Post autor: OSH »

Na 100% jestem pewien, że to jest WILD WEST. Tyle mogę pomóc, nie mam pojęcia, skąd ją ściągnąć. Ale w C&A zmieszali tę grę z błotem.
A1200 E/BOX Tower, Apollo 1240/25 MHz 34 MB RAM, HDD 20 GB; LG10x30x40, A1200 E1230/40 18 MB RAM, CD-32+SX-1 10 MB RAM, A500, CDTV, A600, C64, C64+1541-II:), C-64G
Noovy

WILD WEST

Post autor: Noovy »

Może ta gierka to nie żaden hit, ale była jedną z pierwszych w jakie grałem na Amidze (AMIGA 600), i mam do niej sentyment.

"WILD WEST" L.K. AVALON

Jak będziecie mieli na nią namiary to napiszcie.

Pozdro dla wszystkich Amigowców :D
Kubal
Posty: 692
Rejestracja: 21 wrz 2005, o 14:28

Post autor: Kubal »

Rzadka polska gierka . :? W takim problemie pewnie tylko Atalante będzie mógł pomóc :mrgreen:
ODPOWIEDZ