Jakiś klon Dizziego | Łódź podwodna

W tym miejscu piszemy o grach w które graliśmy dawno temu, a tytuł wyleciał z pamięci. Jeśli dokładnie opiszesz grę, to możesz liczyć na przypomnienie tytułu.

Moderator: GTW

ODPOWIEDZ
tom634
Posty: 2
Rejestracja: 21 lip 2006, o 10:00

Jakiś klon Dizziego | Łódź podwodna

Post autor: tom634 »

Witam,
Miałem wtedy 5 lat, a może i mniej, niemniej jednak postaram się opisać te gry, których szukam :) Oczywiście szukałem tej gry w największych serwisach z grami.
Bohater gry był podobny do Dizziego, możliwe nawet, że to był sam Dizzy. Przeszedłem tylko 1% pierwszej planszy, dosłownie :)
Bohater najpierw znalazł się w budynku, jak z niego wychodził, to jak poszedł w lewo, to wpadał pod samochód. Jak poszedł w prawo to wchodził w domki jedorodzinne. Wtedy w różnych kierunkach się poruszałem, ale nie mogłem z tych domków jednorodzinnych wyjść. On nie wchodził do domków, tylko do dzielnicy, w których są te domki. I się po niej poruszał. Po drodze do tej dzielnicy były jakieś wazony z kwiatami, ochroniarz, który (chyba) nic nie robił.

Druga gra:
Po prostu łódź podwodna. Niestety nie pamiętam nic więcej.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc :)
Awatar użytkownika
Nosferatu
Posty: 189
Rejestracja: 30 wrz 2005, o 14:25

Re: Jakiś klon Dizziego | Łódź podwodna

Post autor: Nosferatu »

tom634 pisze:Druga gra:
Po prostu łódź podwodna. Niestety nie pamiętam nic więcej.
- Red Storm Rising?
- Silent Service?
- Silent Service II?
Ostatnio zmieniony 3 sie 2006, o 17:14 przez Nosferatu, łącznie zmieniany 1 raz.
THE BEST IS YET TO COME
Awatar użytkownika
norbi
Moderator
Posty: 2017
Rejestracja: 2 lip 2003, o 15:36
Lokalizacja: Dolny Slask
Kontakt:

Post autor: norbi »

tom634
Posty: 2
Rejestracja: 21 lip 2006, o 10:00

Post autor: tom634 »

BINGO! Dziękuję serdecznie! 8) Prawdę mówiąc, już straciłem nadzieję. Ale się cieszę! :) Dostałeś plusa :)

Co do łodzi podwodnej, to to była gra bardziej cywilna, dla dzieci, się przechodziło przez plansze uważając na przeszkody w postaci na przykład skał.

Nosferatu- jesteś z Torunia? Fajnie, ja też :)
ODPOWIEDZ