Znaleziono: Boppin' (było: pomóżcie! czy znacie taką grę?)

W tym miejscu piszemy o grach w które graliśmy dawno temu, a tytuł wyleciał z pamięci. Jeśli dokładnie opiszesz grę, to możesz liczyć na przypomnienie tytułu.

Moderator: GTW

Zablokowany
an
Posty: 2
Rejestracja: 7 lis 2006, o 18:56

Znaleziono: Boppin' (było: pomóżcie! czy znacie taką grę?)

Post autor: an »

Daaaaaaaaaawno temu miałam Amigę 500 i pamiętam grę, która bardzo mnie wciągnęła ale oczywiście tytuł gdzieś "wsysło" :wink: liczę na waszą pomoc - a oto opis tej gry poskładany ze szczątków mojej pamięci: :)

gra chyba logiczna.można było grać we dwoje równocześnie, pojawiały się kolejne plansze i jeden poziom to była 1 plansza zajmująca 1 ekran.
Grało się takim dziwnym małym ludkiem z głową w kształcie trójkąta :!: która słuzyła mu do przenoszenia różnych przedmiotów (coś w rodzaju klocków różnych kolorów i kształtów) miał on w każdym poziomie za zadanie pozbyć się wszystkich klocków z planszy a działo się to tak, że mógł podnieść dany klocek i rzucić nim jakby pod ukosem w stertę klocków które stały i jak się spotkały takie same klocki to znikały. Wbrew pozorom nie było to łatwe, bo rzut zawsze odbywał sie tylko pod jednym kątem zawsze takim samym. Łatwiej było grać we dwójkę. Poziomy nie były ze soba związane ale pamietam że było kolorowo i fantazyjnie. gra była zdaje się na 1 dyskietce i bardzo wciągała :D kurczę zapadła mi ta gra w głowę i nie mogę sobie przypomnieć.

jakieś sugestie? ktokolwiek przebrnął przez mój przydługawy opis :twisted:

aha pamiętam jeszcze że podczas rzutu klockiem wydobywał się taki smieszny dźwięk.ale nie mogę go określić pisząc tylko :wink: takie. bzzzzziuuum.yyy czy coś :D
Awatar użytkownika
kaaboom
Posty: 23
Rejestracja: 15 paź 2006, o 20:57

Post autor: kaaboom »

Dobrze ze informacja o trojkatnej glowie jest umieszczona na poczatku opisu. . . bo chyba bym nie przebrnal==

Boppin
http://hol.abime.net/185
an
Posty: 2
Rejestracja: 7 lis 2006, o 18:56

Post autor: an »

dzięki! JEEEEEEEEEEEEEEEEEEE to jest właśnie to@! wczoraj cały dzień szukałam i nic - jesteś genialny DZIĘKUJĘ!
Zablokowany